Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim přivítá ve středu Třinec!

Výročí konce druhé světové války fotbalistům FC Sellier & Bellot Vlašim zpestří utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ ligy proti týmu z Třince. Utkání startuje na stadionu v Kollárově ulici v 17:00.

Do středečního vloženého kola vstoupí domácí tým v dobrém rozpoložení, protože poslední dvě utkání dokázal zvítězit a připsat si důležitých šest bodů. Nejprve si hráči od hory Blaník poradili na domácí půdě v nelehkém souboji s Vítkovicemi 1:0 v neděli přivezli cennou výhru z půdy Varnsdorfu 2:0. V tabulce si tak výběr Ericha Brabce pojistil devátou příčku a náskok dvou bodů před středečním soupeřem. “Tři body z Varnsdorfu jsou pro nás velmi dobré,” hodnotil Erich Brabec zisk na severu Čech.

V dobrém rozpoložení na půdu Vlašimi přicestuje i Třinec, který v posledních dvou zápasech získal čtyři body. Nejprve dokázal na domácím hřišti potrápit favorita z Hradce Králové při remíze 2:2 a v minulém kole si třinečtí vybojovali tři body na hřišti Chrudimi po výhře 2:1.

Právě souhra výsledků obou týmů slibuje přímý souboj o deváté místo v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Vlašim by se v případě výhry a souhře ostatních výsledků mohla posunout dokonce na příčku osmou.

Poslední vzájemné měření sil na podzim v Třinci skončilo pro fanoušky nelichotivou remízou 0:0.