Vlašim remizovala s Chlumcem

Soustředění v Nymburku Vlašim ukončila sobotním utkáním na domácím půdě s Chlumcem nad Cidlinou. Vlašim poslal v prvním poločase do vedení Filip Dostál, ale hosté vývoj utkání otočili a domácí dokázali vyrovnat po standardní situaci.

Vlašim – Chlumec n. Cidlinou 2:2 (1:0)

Branky: 32. Dostál, 68. Breda – 60. a 62.

Sestava Vlašimi: 1. poločas: Kolář – Pernica, Dostál, Kulhánek, Heppner – Kneifel, Onije, Nogha, Lacík, Šubert – Biegon. 2. poločas: Vágner – Kareem, Breda, Kulhánek (75. Dostál), Kurka – Beran, Musil, Planka, Pikul – Vachoušek, Osuagwu.

Vlašim vstupovala do utkání jako favorit, ale hostující tým byl dobře připraven a hrála se zajímavá a celkem vyrovnaná partie. Jako první zahrozili domácí, ale na konci celé akce zazvonilo břevno! Skóre se poprvé měnilo až po půlhodině hry, kde si k dorážce dostal Filip Dostál a Vlašim vedla 1:0. Hosté zahrozili během prvního poločasu velmi nebezpečným lobem z poloviny hřiště a Kolář míč vyrazil na roh.

Po změně stran měli domácí velkou šanci ale Osuagwu nedokázal míč usměrnit za záda brankáře. Na druhé straně zazvonila za Vágnerem tyč. Právě to mělo být pro domácí varování. Po hodině hry skončil rychlý kontr hostí vyrovnávací brankou. O pár minut později si hosté počínali ve vápně důrazně a díky tomu se dočkali i druhé branky – 1:2. Vlašim se snažila o rychlou reakci což se povedlo Petru Bredovi, který vyrovnal stav utkání. V samotném závěru přeci jen měla více ze hry Vlašim, ale své šance nedokázala proměnit. Dvakrát se snažil zahrozit Vachoušek a po něm ještě Osuagwu, ale žádná z šancí gólem neskončila. Zápas tak skončil remízou 2:2.