Vlašim remizovala s Příbramí 1:1

Jedenácté kolo druhé nejvyšší soutěže přivedlo na stadion do Vlašimi rozjetou Příbram, která bodovala v předchozích osmi zápasech. Ani ve Vlašimi nakonec nevyšla s prázdnou, když dokázala odpovědět na zásah Antonína Svobody. Zápas nakonec skončil remízou 1:1.

Vlašim – Příbram 1:1 (1:1)

Branky: 10. Svoboda – 30. Osmančík. ŽK: Zinhasovič, Lehoczki, Solomon - Dudl, J. Jeřábek, Fišl. Diváci: 410.
Vlašim: Vágner – Hošek, Lehoczki, Kulhánek, Halinský – Smejkal (65. Langhamer), Zinhasović, Suchan, Horský, Rigo (65. Solomon) – A. Svoboda (77. Toula).
 Příbram: Melichar – J. Jeřábek (77. Anih), Sakala, Fišl – Čejka, Petrák, Zeronik (60. Wágner), M. Čermák, Dudl – Osmančík (77. Musil), Surmaj (80. Hájek).

Začátek utkání nebyl ve Vlašimi nikterak strhující a většina soubojů se odehrávala ve středu pole. V jedenácté minutě zaučila Vlašim po levé straně hřiště. Centrovaný míč našel ve vápně Antonín Svoboda, který s pomocí teče obránce Sakaly rozvlnil síť za Melicharem – 1:0.

Hosté odpověděli pokusem Čermáka, ale jeho střela zamířila vedla. Po půlhodině hry propadli domácí v rozehrávce, ale zdálo se, že vše dokáží nakonec zažehnat domácí zadáci. Pro míč sražený obráncem si šel Vágner, ale do souboje ještě vlétl Pavel Osmančík, který s velkou dávkou štěstí nakonec dotlačil míč do sítě – 1:1.

Vlašim po inkasované brance byla jako opařená a do konce poločasu musela čelit dvěma nepříjemným situacím. Tu první dokázal zažehnat Horský a podruhé ve velké šanci selhal Osmančík. Poločas tedy nabídl remízu 1:1.

Vstup do druhého poločasu nebyl ideální a na hřišti nebylo k vidění moc zajímavých situací. Po hodině hry se přeci jen mohli diváci branky dočkat, ale střelu z přímého kopu domácí brankář zneškodnil. Vlašim byla nevýrazná a pomohlo až střídání. Hru domácích výrazně oživil Solomon John, který znepříjemňoval život hostujícím obráncům.

V 73. minutě se mohli domácí radovat. Z úhlu nejprve zakončoval Svoboda, odražený míč ještě John nacentroval na Horského, jehož ránu do odkryté branky zablokoval obránce. Další šanci měl Suchan po přímém kopu. Jeho ránu Melichar vyrazil a následně dokázal zneškodnit i dorážku Johna.

Vlašim byla jako politá živou vodou. Další šanci měl Suchan, ale jeho rána se nevešla mezi tři tyče. V poslední minutě pronikl do vápna Horský a svou střelou málem rozpůlil tyč Melicharovi branky. Po velkých šancích nakonec mohli všechny body sebrat hosté, ale Tomáš Wágner ve velké šanci nechal vyniknout brankáře Vlašimi. Zápas nakonec skončil remízou 1:1.