Vlašim remizovala s reprezentací!

Remízu 2:2 uhráli fotbalisté Vlašimi v přátelském utkání proti reprezentaci do dvaceti let. Utkání hrané v neděli na stadionu v Kolárově ulici mohl nakonec rozhodnout ve prospěch vlašimských barev Tomáš Rigo, ale pokutový kop bohužel neproměnil.

Vlašim – Česká republika U20 2:2 (2:2)

Branky: 18. Šigut, 30. Horský – 13. John, 39. Rigo (z pen.).

Sestavy: Vlašim: Kolář – Heppner, Lehoczki, Hošek, Halínský – John, Smejkal (85. Lehovec), Langhamer (58. Onije), Zinhasovič, Rigo – Svoboda (58. Toula).

ČR U20: I. poločas: Borek – Suchomel, Prebsl, Matys, Šubert, Kramař, Drozd, Šigut, Váňa, Boháč, Horský. II. poločas: Borek – Matys, Kramař (62. Šíp), Šigut (72. Višinský), Váňa, Horský (62. Vecheta), Kurka, Icha, Vydra, Křišťan, Alijagič.

Na stadion ve Vlašimi dorazila reprezentace do dvaceti let, v jejímž kádru se objevilo hned několik hráčů, kteří za poslední rok prošli právě vlašimským klubem. Vyrovnané utkání nakonec nabídlo přítomným divákům čtyři branky. Po dvou na obou stranách. Jako první otevřel skóre domácí záložník Solomon John ve 13. minutě utkání. Vlašim se z vedení neradovala dlouho. O pět minut později byl na zakončení Šiguta Marek Kolář krátký a bylo vyrovnáno.

Po půlhodině hry dokonce reprezentanti vedli, když se přesně trefil Filip Horský. Do poločasu se však podařilo Vlašimi srovnat krok, když nařízenou penaltu proměnil Tomáš Rigo – 2:2. Ve druhém poločase se přítomní diváci chvílemi i trochu nudili, když na hřišti nebylo k vidění mnoho šancí, ale přeci jen mohlo dojít na rozhodnutí, když domácí zahrávali pokutový kop v 88. minutě, ale druhý zásah Tomáš Rigo nepřidal.