Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim vyrazí v sobotu do Hradce Králové

Vlašimští fotbalisté v sobotu dopoledne změří síly s druholigovým sokem z Hradce Králové. Tým od bájné hory Blaník se představí letos v zimě podruhé mimo svůj areál. Z utkání východočeský klub připraví i přímý přenos. Start zápasu je v 10:30. 

Vlašimský celkem je v dosavadním průběhu zimní přípravy neporažen. Ze tří duelů odešel dvakrát jako vítěz a v posledním utkání s Duklou se zrodila remíza 1:1. Pozitivní zprávou pro Vlašim bylo jistě to, že přes zimu se podařilo udržet kádr pohromadě a vhodně jej doplnit. „Jsme určitě spokojeni a kádr podle mého názoru vypadá dobře. Nicméně z průběhu zimní přípravy máme drobné šrámy, ale do startu jara zbývá ještě nějaký čas,“ uvedl v nedávném rozhovoru trenér Vlašimi Daniel Šmejkal na dotaz ohledně rozpoložení ve svém kádru.

V jaké sestavě tedy Vlašim odcestuje k sobotnímu utkání bude záležet na aktuálním zdravotním stavu týmu, který je v plném tréninku od 8. ledna. „Zatím se nám daří tréninkový plán plnit podle představ,“ poznamenal Daniel Šmejkal stručně k tréninkovému procesu svého celku.

Zatímco Vlašim nepoznala zatím v zimní přípravě přemožitele Hradec Králové na svou první výhru v zimním přípravném cyklu čekal do středy, kdy porazil rezervu pražské Sparty 2:0. Do té doby tým vedený trenérem Frťalou zaznamenal dvě porážky a tři nerozhodné výsledky.

Sobotní utkání mezi FC Hradec Králové a FC Sellier & Bellot Vlašim startuje v 10:30 na Malšovickém stadionu a vy můžete utkání sledovat v přímém přenosu ZDE