Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim zahájila zimní přípravu se sedmi novými tvářemi

Chvíli po poledni začal ožívat vlašimský sportovní areál Na Lukách kam se postupně začali sjíždět fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim, aby pod vedením trenéra Daniela Šmejkala zahájili zimní přípravné období. Na prvním tréninku se hlásila i šestice nových hráčů. 

„Už se moc těším až to začne,“ usmíval se dobře naladěný trenér Daniel Šmejkal, který vyhlížel postupně přijíždějící hráče. Po krátkém uvítání a seznámení se odebralo všech třiadvacet hráčů na umělou trávu, kde zahájilo pod vedením trenérů Šmejkala, Boeva a Kouta první tréninkovou jednotku. „V prvním týdnu budeme trénovat jedenkrát denně, absolvujeme testy na FTVS a podle nich budeme dále přípravu řídit, tak abychom těch osm týdnů, které jsou před námi, maximálně využili,“ prozradil své plány Daniel Šmejkal.

V kabině se objevilo i několik nových tváří. „Někteří hráči skončili a jiní nám zase naskočili do přípravy. Dnes se nám hlásilo celkem šest nových hráčů, kteří přicházejí na zkoušku,“ uvedl šéf vlašimské lavičky, který uvítal i posilu do realizačního týmu. „Posílili jsme na postu kondičního trenéra, kdy se o kluky bude starat Michal Holánek“ prozradil.

Na prvním tréninku se neobjevili hráči jako Rostislav Jandera, Ilia Shabanov a Pavel Pilík. Naopak k týmu se připojili Tomáš Bulíř, Michal Dohnalík, Ondřej Jankele, David Komárek, Jan Kadlec, Dominik Hašek a Jan Vondra. „Všichni noví hráči zatím přicházejí na zkoušku,“ uvedl trenér Šmejkal.

První týden přípravy hráči zakončí sobotním přípravným duelem proti třetiligovému Písku. Zápas startuje na UMT Luka v 10:30.

Hráčský kádr, který zahájil zimní přípravu:

Brankáři: Hugo Jan Bačkovský, Josef Řehák.

Hráči: Filip Blecha, Petr Breda, David Broukal, Adama Diamé, Lucas Dias, Jakub Štochl, Petr Plachý, Ladislav Janda, Oskar Fotr, Alexander Jakubov, Milan Kadlec, Petr Průcha, Václav Svoboda, Matěj Sváta, Jiří Januška, Tomáš Bulíř, Michal Dohnalík, Ondřej Jankele, David Komárek, Jan Kadlec, Jan Vondra, Dominik Hašek.

Program zimní přípravy:

6. ledna – zahájené zimní přípravy

11. ledna – Vlašim – Písek (10:30, UMT Vlašim)

18. ledna – Vlašim – Admira Praha (10:30, UMT Vlašim)

21. ledna – Mladá Boleslav – Vlašim (Ml. Boleslav)

25. ledna – Živanice – Vlašim (14:00, Hradec Králové)

Soustředění Kácov – 3. – 6. února

1. února – Vlašim – Dukla Praha (14:00, UMT Vlašim)

12. února – Vlašim – Štěchovice (18:00, UMT Vlašim)

15. února – Vlašim – Benešov (10:15, UMT Vlašim)

22. února – Jihlava – Vlašim (Jihlava)

1. března – Vlašim – Táborsko (14:00, Vlašim)