Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim získala další posily do svého kádru

Vedení a realizační tým FC Sellier & Bellot Vlašim zareagovalo na neuspokojivé výsledky týmu dalšími posilami. Vlašimský celek se dohodl na hostování dvojice hráčů z Příbrami a na přestup rovněž zamířila dvojice nových hráčů.

Vedení klubu dnes oznámilo příchod záložníků Jiřího Janušky a Rostislava Jandery. Oba hráči přichází do Vlašimi na hostování do konce letošní sezóny. Dále klub podepsal kontrakty o přestupu s obráncem Matějem Svátou ze Sparty Praha a dále se klubu upsal útočník Joel Sogbo z Beninu.

Jiří Januška je jednadvacetiletý odchovanec Příbrami, kde si v roce 2015 připsal i první start v nejvyšší soutěži, kde nastoupil celkem k deseti utkáním. Od roku 2018 odešel hostovat do Vítkovic.

Rostislav Jandera (21) je rovněž hráčem prvoligového celku z Příbrami, kde zatím nedostal v první lize mnoho šancí. Půl roku strávil na hostování na Vyšehradě a nyní míří sbírat zkušenosti právě do Vlašimi.

Matěj Sváta (22) je fotbalový obránce, který svou kariéru spojil s pražskou Spartou, kde patřil k základním kamenům sestavy juniorského týmu.

Joel Sogbo (20) je vysoký útočník původem z Beninu. Sogbo v minulosti působil například v izraelském týmu  Hapoel Hadera.