Mládež

Aktuality z mládeže

Vlašimská přípravka na březnových turnajích úspěšná!

Úspěšný měsíc mají za sebou malí fotbalisté Graffinu Vlašim. Naděje vlašimské kopané z týmu přípravky U9 odehrály v druhé polovině měsíce hned dva turnaje.

Na jihu Čech bez porážky

Předposlední březnová sobota byla v Sezimově Ústí ve znamení fotbalového turnaje FCT Cup pro malé fotbalisty ročníku 2006. Mottem turnaje bylo heslo „Není důležitý výsledek, ale cesta, která k němu vede“. Na turnaj vyrazil i vlašimský výběr.

Odlišností turnaje bylo to, že se nevyhlašovalo pořadí týmů a každý, kdo se turnaje zúčastnil, obdržel medaili za účast a pamětní list obdržel nejsnaživější hráč každého týmu. U Vlašimi obdržel plaketu Pavel Tomčala.

Turnaj se hrál na florbalové mantinely a házenkářské branky a výběr z Vlašimi prošel turnajem bez jediné porážky. Pro rodiče a všechny příznivce se tak mladí vlašimští hráči stali jednoznačně vítězi, i když se konečné pořadí neurčovalo.

VE ZBUZANECH ZLATO!

Dalším turnajem, který vlašimská přípravka odehrála, se konal v sobotu 15. března ve Zbuzanech u Prahy, kde se konal halový turnaj pro ročník 2006. Hrálo se v nafukovací hale s umělou trávou, systémem 4+1 každý s každým po 12-ti minutách.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po sedmi mužstvech. Vlašim byla nalosována do skupiny A. Celý turnaj kluci soupeře skoro nepustili přes polovinu, důsledně kombinovali a rozehrávali. Turnaj rozehráli výhrou a drobné zaváhání přišlo pouze s týmem Viktorka Žižkov U9, kdy šli do vedení dvěma brankami, ale pak jsme nakonec byli rádi za remízu 2:2. V dalších utkáních už šli kluci za vítězstvím. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Viktor Liška.

  • FC Graffin Vlašim – ČAFC Praha 2:2
  • FC Graffin Vlašim – Viktorka Žižkov U9 – A 2:2
  • FC Graffin Vlašim – TJ Straky 3:0
  • FC Graffin Vlašim – SK Slaný 2:1
  • FC Graffin Vlašim – SK Horní Měcholupy 5:0
  • FC Graffin Vlašim – FK Dukla JM 4:0