Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlažný vstup do zápasu nás stál body, shodli se Fotr a Brabec

Druhou porážku v řadě museli vstřebat fotbalisté Vlašimi, kteří v sobotním televizním duelu prohráli na půdě Chrudimi 1:2. “Nechytili jsme začátek zápasu a dvakrát inkasovali. Potom se to už těžko dohání,” shodli se po utkání útočník Oskar Fotr a trenér Erich Brabec.

Začátek utkání Vlašimi nevyšel a prakticky z prvního útoku inkasovala. I další útoky Chrudimi končily velkým nebezpečím a po chvíli i druhým gólem. “Nechytili jsme začátek utkání, kdy jsme dostali dvě branky,” kroutil hlavou útočník Oskar Fotr. Rozzlobený byl i trenér Erich Brabec. “Opět jsme vstoupili vlažně do zápasu, a to nastoupili zkušenější hráči než ve středu proti Třinci. Nevím jak hráče namotivovat a nabudit. Bohužel jim do hlavy nevidíme,” zlobil se hostující trenér na nepovedený vstup do utkání.

Vlašim dokázala sice dostat míč pod kontrolu, ale nebezpečnější byl soupeř. “Dokázali jsme držet míč, ale jen po šestnáctku a z brejků jsme dostávali zabrat. To nás ještě podržel brankář, který zlikvidoval šance,” prohodil Oskar Fotr k prvnímu poločasu. “Hráli jsme profesorsky, což jsme nechtěli a soupeř nás trestal. Ještě štěstí, že před poločasem trefili tyčku a my se udrželi v zápase,” přisadil si Brabec.

Druhý poločas byl z hostující strany o mnoho lepší, ale koncovka se opět ukázala jako velký nedostatek týmu od hory Blaník. “Produktivita nás trápí dlouhodobě a pokud nedáváte góly, těžko vyhráváte,” kroutil hlavou útočník Fotr. “Ve druhém poločase jsme se snažili a měli nějaké šance, ale bylo to málo. Vyhořeli jsme ve finální fázi a domácí vyhráli zaslouženě,” uzavřel hodnocení Erich Brabec.