Výhra nad Duklou přinesla bronz
Víkendový turnaj v Benátkách nad Jizerou vynesl fotbalistům Vlašimi konečné třetí místo. Rozhodl o tom sobotní zápas proti Dukle. Ten dokázali vlašimští otočit a zvítězit 2:1.
Vlašim – Dukla Praha 2:1 (0:1)
Branky: 28. Kozma – 48. Mané, 73. Musil (pen.).
Sestavy: Vlašim: Kotek – Záviška, Kulhánek, Jindra – Liška, Naskos, Soukeník, Kurka – Hrubeš, Gantogtoch, Dufek. Střídali: Kořán – Váňa, Hájek, Musil, Lamadžema, Mané, Franěk, Koval, Ekou, Basit, Kane, Liška, Beránek.
Dukla Praha: Vácha – Hašek, Svozil, Ambler – Zamazal, Kozma, Mikuš, Kreiker – Šebrle, Diallo, Gaszczyk. Střídali: Bašta – Kozojed, Velasquez, Kostka, Kroupa, Gomez, Žitný, Hindi, Unušić, Zarate, Jedlička, Černák.






