Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Výhra nad Mostem 4:1 zajistila postup

Druhé utkání v rámci letošního poháru MOL Cup mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří zajížděli na hřiště třetiligového Baníku Most-Souš. Svěřenci Martina Hyského sice inkasovali jako první, ale čtyřmi zásahy poté dokázali skóre otočit. 

Most-Souš – Vlašim 1:4 (1:3)

Branky: 17. Novotný – 18. Ugwu, 25. John, 41. vlastní Pátek, 50. vlastní Cibulka. ŽK: Štefko, Glaser – Langhamer.

Sestavy: Most-Souš: Hnízdil – Cibulka, Novotný, Štefko (63. Stružinský), Glaser, Matyáš (57. Kováč), Kolařík (63. Rjaska), Bína, Seol (57. Novický), Pátek (C), Opluštil (43. Novák).

Vlašim: Kolář – Heppner (70. Zinhasovič), Lehovec, Kulhánek, Hošek – Solomon (62. Smejkal), Vais (70. Lehoczki), Onije, Langhamer – Toula (74. Svoboda), Ugwu (62. Suchan).

Vlašim byla v utkání s třetiligovým týmem papírovým favoritem, ale to nezabránilo domácímu celku, aby šel v sedmnácté minutě do vedení. Přesnou trefou se prezentoval Novotný. Domácí se však z vedení dlouho neradovali, když o minutu později vyrovnal vlašimský Ugwu. Ve 25. minutě se dokonce skóre otočilo ve prospěch středočeského celku, když se prosadil Solomon John. Do konce poločasu se trefil ještě domácí Pátek, ale bohužel pro domácí do své vlastní sítě.

Po změně stran napodobil Pátka ještě Cibulka a Vlašim vedla o tři branky. V tu chvíli se zdálo být o vítězi utkání rozhodnuto a hosté si svůj náskok dokázali pohlídat a splnit tak svou povinnost v podobě postupu do další fáze tuzemského fotbalového poháru.