Výsledky 29. a 30. dubna

Poslední dubnový víkend je minulostí, ale my se za ním můžeme ohlédnout prostřednictvím přehledu výsledků našich týmů. Jak se dařilo jednotlivým týmům naleznete v našem článku.

A-tým:

FK Viagem Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:3 (0:2)

Branky: 16. Smejkal, 34. Suchan, 83. Musil. ŽK: Čejka, Švestka – Halinský, Křišťan.
Vlašim: Vágner – Vala, Halinský, Nogha, Heppner (60. Musil) – John (86. Janda), Křišťan (86. Vilotić), Suchan, Rigo (60. Onije), Horský – Smejkal (72. A. Svoboda).

B-tým:

TJ Sokol Luštěnice – FC Sellier & Bellot Vlašim B 3:1 (0:0)

Branky: 48. Hlaváček, 52. Grus, 73. Kopa – 65. Pajk. ŽK: Voráček, Peška.

Sestava Vlašimi: Vladyka – Diao, Voráček, Brabenec, Žirovnický, Houda, Šanda, Pajk, Kozel, Peška, Dub.

Ženy:

TJ Sokol Třebeš – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:5 (1:3)

Branky: 10. Rojíková Lenka – 12. a 19. Dušková, 20. Novotná, 55. Procházková Martina, 77. Dvořáková.

Sestava Vlašimi: Fialková – E. Rosová, Vafková, Lupačová, Dušková, Slavíková, Zídková, Kňazíková, Novotná, Martina Procházková, Soukupová. Střídali: V. Rosová, Dvořáková, Markéta Procházková, Kalvodová.

Úvodní minuty zápasu v Třebeši patřil domácím hráčkám, které byly odměny brankou hned v 10. minutě, když se po rohovém kopu trefila Rojníková. Hostující hráčky gól pozitivně nakopl a od té doby byly v zápase aktivnější. V 11. minutě po krásném centru z pravé strany Soukupové dala hlavou vyrovnávací gól Dušková. V 19.minutě obrátila stav utkání opět Dušková a minutu poté vystřelila z dálky Novotná a její trefa vymetla šibenici.

Druhý poločas hostující hráčky ještě své vedení navýšily o dva góly. V 54. minutě se prosadila Martina Procházková a necelých patnáct minut před koncem zápasu po nejhezčí akci utkání zavěsila Dvořáková a upravila na konečných 5:1 pro vlašimské fotbalistky.

Dorost U19:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Teplice B 0:0

Sestava Vlašimi: S. Tichý – Kozel, Jíra (66. A. Říha), J. Pešek, Lhotka, Franěk, Zvára, Peška, A. Pešek, Smetana (46. Dub), Jadamus.

Dorost U17:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Teplice B 3:4 (2:2)

Branky: 20. A. Říha, 44. Franěk, 48. Motlíček – 23. Spálený, 28. Tvrdik, 47. Řehák, 60. Tvrdik.

Sestava Vlašimi: Tomčala – Benda (75. Zeman), Kristl, J. Pešek (55. Čičatka), Hůdek, Franěk, Motlíček, Zachoval (63. Růžička), A. Říha, Syrvatka (63. Vlasák), M. Říha.

Dorostenky:

FC Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:4 (1:2)

Branky: 45. a 68. Zvěřinová, 90. Blümelová – 10. a 20. Prégrová, 53. Táborská, 88. Lizáková.

Sestava: Dvořáková – Pánková, Táborská, Lizáková, Štětinová, Buriánková, Prégrová, Krchová, Kučerová, Rezková, Pechmanová. Střídali: Kruchňová, Nováková.

Žáci U15:

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Motorlet Praha 2:3 (1:2)

Branky: 23. a 43. Kolman – 29. Sopko, 32. Eliáš, 67. Kryšpin.

Sestava Vlašimi: Šneidr – Maršíček, Růžička, J. Dub, Veselý, Kežlínek, Kolman, Mach, Slabý (64. Kahoun), Yakushev, Soukup (75. Šípek).

Žáci U14:

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Motorlet Praha 3:2 (2:0)

Branky: 25. Šimánek, 35. Mach (z pen.), 50. Pěkný – 45. Kahoun (vl.), 59. Mironenko.

Sestava Vlašimi: Štěpina – Brabenec, Mach, Pokorný (78. Matyáš), Matějka (60. Kapek), Hanuš, Šípek, Štauber, Pěkný, Kahoun, Šimánek.

Žáci U13:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Junior Strakonice 1:12 (1:4)

Branka Vlašimi: 25. Matyáš.

Sestava Vlašimi: Lizák – Kryštof, Burget, V. Soukup, D. Soukup, Jarolím, Zeman, Kucharčík, Hruška, Kouba, Jusko.

Žáci U12:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Junior Strakonice 1:9 (0:1)

Branka Vlašimi: 36. Podešva.

Sestava Vlašimi: Čejka, Seidl, Stegbauer, Šic, Podešva, Pajková, Vebr, Dojava, Muller, Jelínek, Kopka, Dao, Zamrazil.

Starší přípravka A:

TJ Sokol Krhanice FC Sellier & Bellot Vlašim 3:18 (2:7)

Branky Vlašimi: 6x Hozman, 4x Vlk, 3x Velhan, 2x Fiala, 2x Holejšovský, Dvořák.

Sestava Vlašimi: Vlk – Velhan, Domin, Adamec, Hozman, Fiala, Dvořák, Holejšovský, Slabý.

Starší přípravka B:

FC Sellier & Bellot Vlašim B – TJ Sokol Velíš 14:6 (8:2)

Branky Vlašimi: 5x Havlíček, 2x Chrž, 2x Vosecký, 2x Hess, Švingr, Holakovský, Kolanda.

Sestava Vlašimi: Havlíček – Hess, Ptáček, Vosecký, Švingr, Holakovský, Kuklík, Chrž, Kolanda, Černý.