Vytvořili jsme si málo šancí, mrzelo Martina Hyského

Poprvé v letošním ročníku druhé nejvyšší fotbalové soutěže musel vlašimský tým okusit hořkost porážky. Tým vedený Martinem Hyským nestačil na Táborsko na jeho hřišti, kde prohrál 1:2. „Byla to pro nás trochu krutá porážka. herně to nebylo špatné, ale vypracovali jsme si málo šancí,“ hodnotil zápas kouč Vlašimi.

Hodnocení hlavního trenéra Vlašimi Martina Hyského: „Na úvod musím říct, že je to pro nás krutá porážka. Herně jsme nevypadali špatně, ale bohužel jsme si nedokázali vytvořit více šancí, z kterých bychom mohli skórovat. V desáté minutě přišla chyba Matyáše Vágnera. On udělal věc, kterou jsem u něj ještě neviděl, ale bohužel se stalo. Měli jsme dost času na to, abychom na úvodní branku zareagovali, což se bohužel nestalo. Po inkasované brance jsme byli jako opaření, přicházely zbytečné ztráty a z toho těžili domácí. Ve druhém poločase jsme měli herní převahu, ale chybělo nám lepší řešení ve finální fázi. Domácím se nakonec podařilo přidat druhou braku a to byl zlomový okamžik zápasu. Táborsko bylo dobré v defenzivě, pozorně bránilo a my jen těžko hledali prostor, jak se dostat do šance. Nicméně kluci zápas nezabalili ani za stavu 0:2 a toho si cením. Kontaktní branka však bohužel přišla pozdě.“