Z Líšně body nevezeme

Po delší odmlce odehráli dnes hráči další utkání. Tentokrát se v rámci 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představili na půdě Líšně, kde nakonec prohráli těsně 0:1.

Líšeň – Vlašim 1:0 (1:0)

Statistiky zápasu:

Branky: 2. Málek. ŽK: Jeřábek – Janda, Broukal..

Sestavy: Líšeň: Veselý – Jeřábek, O. Ševčík (C), Bednář – Kučera – Pašek (86. Minařík), Málek (76. Demeter), Krška (77. Matocha), Lutonský – Szotkowski (64. T. Machálek), Silný (86. Rolinek).

Vlašim: Řehák – Broukal, J. Štochl, Zukal – Ruml, Průcha (76. Daniel Kozel), Blecha, P. Breda – Dias (86. Ogiomade) – Janda (C) (25. Vrána), Červenka (76. Firbacher).

Zápas nezačal pro vlašimské barvy vůbec ideálně. Již ve druhé minutě utkání přišel centr do vápna, kde byl připravený a přesně zakončil Málek. Hosté se nenechali zaskočit a po pěti minutách hry mohl vyrovnat Broukal, ale jeho pokus se do sítě nedostal.

Utkání bylo pro oko diváka zajímavé a bylo se na co koukat. Po 29. minutách nebezpečně vypálil Krška, ale jeho střele se postavil do cesty výborným zákrokem Řehák. Netrvalo dlouho a dala o sobe vědět i Vlašim. Tentokrát ke střele napřáhl Filip Blecha, ale brankář Líšně střelu vyrazil. Po prvním poločase tak panovala větší spokojenost u domácího celku.

Vlašim se ve druhém poločase snažila o vyrovnání a mohla být odměněna. Michal Vrána však neuspěl se svým pokusem. Prostor poté dostala i nová akvizice vlašimských Marek Červenka, ale sám proti Veselému neuspěl.

Domácí hlídali svůj náskok, ale Lucas Dias přišel s velkým překvapením. Brazilský hráč zkusil ohrozit branku od rohového a Veselého musel zastoupit jeden z obránců. Po neúspěchu hlavičky Petra Bredy se nakonec Vlašim musela smířit s těsnou porážkou 0:1.