Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Závěr podzimu přinesl porážku

Poslední utkání podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY měli v sobotu na programu vlašimští fotbalisté, kteří zamířili do Chrudimi, kde celé utkání rozhodla jediná branka. Tu se podařilo vstřelit domácím ve 24. minutě. 

Chrudim – Vlašim 1:0 (1:0)

Branky: 24. Kesner. ŽK: Huf, Bauer, Řezníček - KričfalušI, Nogha, Hyský, Labík, Breda.  
Chrudim: Floder – Skwarczek, Toml, Míka, Kutík – Jan Řezníček – Kesner (C) (90+1. Borkovec), Langhamer (72. Bauer), Záviška (72. D. Látal), F. Novotný – Huf (86. Jurčenko). 
Vlašim: Vágner – Sanneh (82. F. Dostál), Breda, Pernica (82. Šmiga), Nogha, Labík, Kričfaluši, Kulhánek (C), Šimeček (64. Musil), Šubert (64. Lacík), Biegon (82. Toula). 

Za velmi chladného podzimního odpoledne zajížděli fotbalisté Vlašimi k poslednímu utkání podzimní části do Chrudimi. Oba celky vstoupily do utkání opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. Hosté z Vlašimi drželi častěji míč ve své moci, ale k vážnému ohrožení branky Flodera to nevedlo. Zato domácím se povedlo z první šance udeřit. Kutík poslal míč do vápna, kde byl nejlépe připraven Ondřej Kesner a ten dokázal přesně zakončit – 1:0.

Vlašim se nenechala první brankou vykolejit a opět více kombinovala a začala se dostávat i do zakončení. Ovšem Filip Šimeček nedokázal ve své šanci trefit branku a Erika Biegona v dobré pozici vychytal brankář Floder. Do kabin se tak odcházelo lépe domácím, kteří drželi jednobrankové vedení.

Po přestávce se obraz hry výrazně nezměnil. Opticky měla ze hry více Vlašim, která byla častěji na míči, ale příliš brankových příležitostí si nevypravovala. Naopak domácí hrozili z rychlých brejků, ale žádný z nich neskončil za zády Vágnera. Utkání tak skončilo porážkou Vlašimi 0:1.