Ženy: Hladký postup v poháru

Během úterního státního svátku se na domácím stadionu představily vlašimské ženy v rámci Poháru FAČR. Soupeřem vlašimskému výběru byl tým Slavia Karlovy Vary. Ženy z Vlašimi nakonec mohli se slušnou diváckou kulisou slavit hladkou výhru 7:4.

Vlašim – Karlovy Vary 7:4 (5:1)

Branky: 11., 15., 40. a 63. Vávrová, 19. Doubravová, 27. Slavíková, 75. Lupačová – 52. a 58. Trampuschová (z pen.), 30. Doležalová, 57. Jankovská.

Sestava Vlašimi: Tůmová – Pištěková, Slavíková, Doubravová, Dušková, Dvořáková, Fialková, Procházková Martina, Kňazíková, Lupačová, Vávrová. Náhradnice: Procházková Markéta, Kalvodová, Rosová, Opavová, Brzková, Jíšová, Novotná.

V pohárovém utkání vlašimských žen proti Karlovým Varům rozhodlo úvodních třicet minut, ve kterých se domácímu celku podařilo vstřelit čtyři krásné góly. Domácí hráčky navíc soupeře nepouštěli do větších šancí. Až v závěru poločasu se hostujícím hráčkám přeci jen povedlo po ojedinělé akci snížit. Domácí fotbalistky však přeci jen odcházeli do kabin se čtyřbrankovým náskokem, když se trefila Hana Vávrová.

Začátek druhé půle byl z domácí strany hektický a nevyrovnaný do 60. minuty. Soupeřky toho dokázaly využít a třemi góly zápas zdramatizovat. Vlašimské fotbalistky se však dokázali vrátit ke své hře a dvěma dalšími vstřelenými brankami dokázali zápas v dobrém rozpoložení dohrát až do zdárného konce. Velké díky patří všem fanouškům, kteří se přišli na zápas podívat a udělali krásnou atmosféru.
Všechny zveme na sobotní utkání proti Sezimovu Ústí, které odehrajeme dole Na Lukách od 14:30 hod.