Aktuality

Aktuální informace a oznámení

ŽENY: Hodnocení podzimní části

Svou druhou sezónu v divizní soutěži žen zahájily letos vlašimské ženy, které pokračovaly v dobrých výkonech a po podzimní části jsou neporaženy. Své krátké hodnocení a souhrn uplynulých měsíců nám poskytl trenér týmu Pavel Kňazík.

Na svou druhou sezónu v divizi, se děvčata začala připravovat začátkem srpna soustředěním v Sedleci-Prčici a poté ve Vlašimi. Celý srpen byl náročný nejen po fyzické stránce. Odehrálo se několik přátelských utkání, ale hlavně se tvrdě trénovalo. Generálkou na mistráky bylo pohárové utkání s vítězkami ČFL z Příbrami, ve kterém děvčata podlehli svým soupeřkám nakonec 2:4.

Do mistrovských zápasů ženy vstoupily s několika změnami, hlavní byla v brance, kde zraněnou Tůmovou, nahradila hráčka z pole Fialková. Od prvního kola děvčata najela na vítěznou vlnu a postupně porazila Tuklaty 7:0, Dobré Pole 2:1, Třebeš 4:0, favorita skupiny Chotusice po výborném výkonu všech děvčat 2:1, Jestřabí Lhotu 7:1. Dvě utkání skončila remízou – Choceň 3:3 a Starý Mateřov 0:0. Po podzimu jsou děvčata s pěti vítězstvími a dvěma remízami na 2. místě tabulky jen bod za vedoucími Chotusicemi. Celý podzim hrála děvčata dobrý a pohledný fotbal. Jdou si za svým cílem vyhrát skupinu a zahrát si baráž o 3. ligu.

Do zápasů nastoupila děvčata v tomto složení:

Brankářka: Miroslava Fialková.

Obránkyně: Nikola Novotná, Monika Vafková, Markéta Procházková, Hana Čalounová, Karolína Pištěková, Monika Kňazíková.

Záložnice: Klaudie Opavová, Andrea Lupačová, Anna Dušková, Anna Slavíková, Martina Procházková, Monika Kalvodová, Monika Zídková, Kateřina Dvořáková, Eva Rosová.

Útočnice: Veronika Rosová, Tereza Doubravová, Hana Vávrová.