Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ženy i béčko vítězně

O uplynulém víkendu odehrály své první jarní zápasy další týmy našeho klubu. Vítěznou jarní premiéru zaznamenalo naše béčko a tým žen. Naopak z venkovních utkání přijely s prázdnou dorosty.

B-tým:

FC Sellier & Bellot Vlašim B – SK Český Brod B 1:0 (1:0)

Branky: 34. Pešek, ŽK: Hlaváček, Blažek, Zvára – Vymazal, Hanzl, Kohout, Exner. ČK: Šanda (Vlašim).

Sestava Vlašimi: Šanda – Hlaváček, Blažek, Skiba (78. Vladyka), Cettl (86. Žirovnický), Fialka (90. Smetana), Pajk, Vobecký, Pešek (50. Voráček), Lapáček, Zvára.

Fotbalisté béčka Vlašimi si odbyli svou jarní premiéru před domácím publikem, které mohlo sledovat zajímavý duel, který nakonec rozhodla jediná branka domácího Marka Peška. Ve druhém poločase si domácí zkomplikovali cestu za třemi body po vyloučení brankáře Šandy, ale svěřenci trenéra Toupala nakonec dokázali hubený náskok udržet.

Ženy:

FC Sellier & Bellot Vlašim – TJ Spartak Kaplice 4:2 (1:1)

Branky: 16., 50. a 90. Slavíková, 61. Vávrová – 27. a 77. Jedličková.

Sestava Vlašimi: Brzková – Pištěková, Procházková Martina, Procházková Markéta, Slavíková, Kňazíková, Rosová E., Vávrová, Novotná, Doubravová, Lupačová. Střídali: Dušková, Píšová, Opavová, Rosová V., Fialková, Čalounová, Kalvodová.

První jarní mistrovské utkání začalo velikým domácím tlakem. Po necelé čtvrthodině hry Vávrová přihrála mezi hostující stoperky Slavíkové, která střelou k pravé tyči otevřela skóre. Po půl hodině hry kaplické hráčky z rohu vyrovnaly.

Druhý poločas byl již v poli vyrovnanější, ale gólově se dařilo domácím hráčkám. Nejprve se v 50. minutě podruhé trefila Slavíková a o deset minut později slavila přesný zásah i Vávrová. Soupeřky se poté vrhly do útoku a třináct minut před koncem snížily na 3:2. V poslední minutě však domácí hráčky dokázali definitivně zlomit odpor soupeřek. Z povedeného brejku slavila dovršení hattricku Slavíková. Děvčata děkují všem fanouškům za početnou návštěvu. A tím je také srdečně zvou na další domácí utkání 27. března, kdy od 13:00 hostí tým Borovan.