Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ženy vítězkami divize B!

Úspěchu dosáhly v letošní sezóně vlašimské ženy, které dokázaly vyhrát Divizi B. Soubor vedený trenérem Pavlem Kňazíkem vyhrál soutěž s náskokem šesti bodů. 

Pro ženský tým Vlašimi se jednalo o třetí sezónu v divizní soutěži. „Dvakrát za sebou holky skončily druhé a tak se snažily tuto laťku povznést tuto sezónu ještě výše a povedlo se,“ byl spokojený s úspěchem svého týmu hlavní trenér Pavel Kňazík. Prvenství tak vyneslo vlašimským ženám možnost postupu o soutěž víš – do České fotbalové ligy žen.

Základní kámen úspěchu ženy položily již během podzimní části soutěže. „Podzimní část překonala očekávání a vyšla velmi dobře, první místo v tabulce bez jediné prohry s náskokem čtyř bodů,“ pochvaloval si Kňazík, který oproti minulé sezóně rozšířil kádr o tři hráčky dorosteneckého věku – Tereza Buriánková, Lucie Lizáková a Simona Štětinová.

Do jara ženy vstoupily opět s vítěznou mentalitou. „Jediná kaňka přišla ve 14. kole, kdy přišla první porážka. Poté se vše vrátilo do zajetých kolejí a zápasy se nesly na vítězné vlně,“ dodal Pavel Kňazík.

Kádr žen: Tereza Buriánková, Anna Dušková, Adéla Brzková, Kateřina Dvořáková, Mirka Fialková, Monika Kalvodová, Monika Kňazíková, Lucie Lizáková, Andrea Lupačová, Nikola Novotná, Klaudie Opavová, Karolína Pištěková, Markéta Procházková, Martina Procházková, Eva Rosová, Anna Slavíková, Nikola Soukupová, Simona Štětinová, Monika Vafková, Hana Vávrová, Monika Zídková a Karolína Rubešová.

Realizační tým: Pavel Kňazík (hlavní trenér), Karel Pištěk (vedoucí týmu), Milan Lupač (asistent trenéra), Antonín Macko (trenér brankářek).

Holkám patří velké poděkování a uznání za jejich bezvadnou sezónu!