Ženy za tři body, béčko s výpraskem

Rozdílné zápasy za sebou mají týmy vlašimských žen a B-týmu mužů. Zatímco ženy doma odkázaly přehrát Domažlice pohodlně 3:0, tak rezervní tým prohrál na půdě Velimi vysoko 0:7.

Ženy:

Vlašim – Domažlice 3:0 (2:0)

Branky: 28. Vávrová (z pen.), 33. Fialková, 90. Procházková Martina. ŽK: Chobotová (Domažlice)

Sestava Vlašimi: Tůmová – Pištěková, Procházková Martina, Dušková, Slavíková, Kňazíková, Rosová E., Doubravová, Novotná, Dvořáková. Střídali: Brzková – Opavová, Fialková, Kalvodová, Jíšová, Procházková Markéta.

Od první minuty se hrál útočný fotbal. Již ve druhé minutě zahrozily hostující hráčky, ale svou stoprocentní šanci ovšem neproměnily. Z domácích hráček měla nejblíže ke gólu Martina Procházková, ale gólmanka hostí na dvakrát šanci zmařila. Ve 28. minutě se skóre měnilo, když po faulu na Martinu Procházkovou byla nařízena penalta, kterou proměnila Hana Vávrová. Skóre se měnilo i ve 33. minutě, když po skrumáži se dostala k míči Fialková a krásnou ranou pod břevno zvýšila na dvougólové vedení.
Druhý poločas si již domácí ženy pohlídaly a v poslední minutě zápasu aktivní Martina Procházková obešla vše, co jí stálo v cestě a uzavřela skóre na konečných 3:0. Ženy Vlašimi si utvrdily druhé místo tabulky a na poslední podzimní zápas vyrazí do Českých Budějovic, které jsou na prvním místě skupiny.
B-tým:
Velim – Vlašim B 7:0 (4:0)
Branky: 7., 32. a 39. Michálek Tomáš, 88. a 89. Vocel, 42. Jícha Jan, 62. Šourek Petr. ŽK: Vondrák (Vlašim).
Sestava Vlašimi: Matoušek – Blažek, Skiba (56. Vladyka), Vlasák, Psota, Sogbo, Pajk, Vobecký, Houdek (19. Pešek), Vondrák, Zvára.