Béčko uspělo v Poříčí

Druhé utkání mají za sebou v Ondrášovka krajském přeboru hráči rezervního týmu Vlašimi. Oproti úvodnímu duelu se vlašimským hráčům dařilo a byla z toho konečná výhra 3:2 na půdě Poříčí nad Sázavou.

Poříčí n. Sázavou – Vlašim B 2:3 (1:2)

Branky: 5. Greš, 87. Pohorský – 3. Zeman, 36. Vlasák, 57. Vobecký. ŽK: Greš, Hašek, Verner – Přitasil, Sogbo, Vlasák, Vobecký, Zvára, Filip. Rozhodčí: Asník – Cílek, Svoboda. Diváci: 122.

Sestava: Vlašimi B: Matoušek – Přitasil (79. Toupal), Zeman, Sklenička, Sogbo (62. Pajk), Vlasák (79. Cettl), Vobecký (90. Fialka), Štyx (62. Filip), Lapáček, Zvára.

Druhý zápas rozehráli hráči B-týmu na výbornou. Již po dvou minutách hry otevřel skóre Michal Zeman. Domácí celek dokázal však poměrně rychle zareagovat a po pěti minutách hry svítilo na ukazateli skóre 1:1. Bojovné utkání nabídlo celou řadu soubojů a skóre se měnilo až před přestávkou. Devět minut před hvizdem si na rohový kop počíhal Dominik Vlasák a Vlašim znovu vedla.

Vlašimi se podařilo podchytit i vstup do druhého poločasu. Nejprve svěřenci trenéra Toupala dokázali ustát krátký nápor soupeře, ale následně dokázal rychlý kontr zakončit Vobecký – 1:3. Utkání dále pokračovala celkem bojovnou hrou. Když už se zdálo že hosté míří lehce za třemi body přišla tři minuty před koncem kontaktní branka Pohorského. Samotný závěr zápasu si však hosté pohlídali a dokázali uhájit zisk tří bodů.