Aktuality

Aktuální informace a oznámení
Vlašimské mládeži cinkaly medaile

Domácí prostředí béčku nesvědčí, Vlašim B – Komárov 1:2

V letošním ročníku Ondrášovka krajského přeboru se vlašimskému B-týmu na domácí půdě zatím příliš nedaří. Po prvním prohraném utkání na domácí půdě přišla i druhá porážka. Tentokrát tým trenéra Toupala nestačil na Komárov v poměru 1:2. 

Vlašim B – Komárov 1:2 (1:1)

Statistiky zápasu: 

Branky: 22. Štyx – 20. a 54. Pužík. ŽK: Zeman, Toupal, Lapáček – Mojdl, Bežó, Březina. ČK: 89. Zeman (Vlašim – po druhé žluté). Rozhodčí: Hes – Boček, Pavlíková. Diváci: 105.

Sestava Vlašimi: Šanda – Přitasil (60. Cettl), Zeman, Toupal, Linhart (60. Pajk), Vlasák (84. Filip), Vobecký (76. Fialka), Štyx, Lapáček, Habal, Zvára.

Domácí tým poprvé zahrozil po standardní situaci, ale brankář hostí byl připraven. Poté otěže zápasu převzali hosté, kteří se i dostali do vedení. Po rohovém kopu dostal míč do sítě Pužík. Vlašim stihla bleskově zareagovat, když se přesně dokázal trefil Jiří Štyx a bylo vyrovnáno.

Ve druhém poločase bylo na Vlašimi znát, že chce před domácím publikem naplno bodovat, ale snaha o dobývání obranného valu soupeře byla marná. Hosté navíc udeřili po jednom z brejků a byli opět ve vedení, které nakonec udrželi až do samotného konce utkání.