Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Béčko zabralo a vyzrálo na Tuchlovice

Poslední utkání před přerušením soutěží odehráli v sobotu fotbalisté rezervního týmu Vlašimi na půdě Tuchlovic. Před utkáním byl tým od hory Blaník v nelichotivé situaci a nutně potřeboval získat tři body, což se nakonec podařilo po výhře 3:1.

Tuchlovice – Vlašim B 1:3 (0:2)

Statistiky zápasu:

Branky: 54. Kubů – 7. Svoboda, 30. Marvis, 76. Zeman. ŽK: Kedroň, Kraus – Zeman, Cettl, Janda.

Sestava Vlašimi: Matoušek – Zeman (85. FIlip), Zukal, Svoboda, Cettl (89. Toupal), Marvis, Vobecký (79. Linhart), Kozel, Janda (46. Přitasil), Zvára, Habal.

Do sestavy rezervního týmu Vlašimi se dostalo i několik hráčů áčka, kteří potřebují po zranění získat herní praxi. Jedním z nich byl i Václav Svoboda, který dokázal v sedmé minutě poslat svůj tým do vedení. Do konce prvního poločasu Vlašim své vedení hlídala a po půlhodině hry dokonce Marvis zvýšil na 2:0. Po změně stran se domácí dostali díky brance Jakuba Kubů ke snížení, ale o definitivním rozdělení bodů rozhodl patnáct minut před koncem Michal Zeman, který upravil na konečných 3:1.