Béčko zvítězilo na půdě Záryb

ZÁRYBY – VLAŠIM B 2:4 (0:3)

Statistiky zápasu:

Branky: 14. Giliazutdinov, 41. Toupal, 42. Výborný, 66. Matzner – 58 a 65. Brabec, ŽK: Brabec, Palička (oba Záryby), Diváci: 87, Rozhodčí: Mansour – Hurych, Bydlák.

Sestavy: Záryby: Šulc – Rek, Brabec, Reisinger, Palička, Schütz, Moravský, Krulich, Procházka (70. Šašek), Přibyl, Bojkovič (65. Machka).

Vlašim B: Šanda – Plachý (46. Motyčka), Giliazutdinov (63. Matzner), Toupal (80. Zvára), Dušek, Kučera, Cettl, Rut, Lapáček, Výborný (46. Vobecký), Habal.

Hosté vstoupili do zápasu aktivně a již po dvou minutách mohli být odměněni. Z levé strany se prodral do vápna Giliazutdinov, ale jeho prudkou přihrávku podél brankové čáry nikdo z vlašimských nedorazil do sítě. O deset minut později si Plachý narazil míč s Kučerou , ale střela Plachého skončila jen v boční síti. Netrvalo dlouho a hosté se mohli radovat. Kučera opět narazil Plachému, jeho střelu brankář domácích s námahou vyrazil před sebe a dobíhající Giliazutdinov s přehledem obstřelil Šulce – 0:1. Domácí byli pod neustálým tlakem vlašimských, ale šance Duška, Výborného ani Plachého brankou neskončily. Až pět minut před koncem zahrával Kučera trestný kop z pravé strany, domácí obrana míč odkopla pouze k Toupalovi, který prostřelil Šulce – 0:2. O minutu později se do míče opřel Výborný a jeho střela z osmnácti metrů skončila v síti domácí branky – 0:3.

Do druhého poločasu hosté prostřídali sestavu a na hře to hned bylo znát. Domácí se dostali do hry a začali se tlačit před Šandovu branku. V 56. minutě pronikl z levé strany do vápna Moravský a tvrdou ranou prostřelil Šandu – 1:3. Hosté se ani po obdržené brance nevzpamatovali a pokračovali v profesorském výkonu a tak přišel další trest. V 64. minutě se do vápna probil Moravský, předložil míč před branku Paličkovi, který s přehledem snížil na 2:3. Naštěstí pro Vlašim utekl domácí obraně Toupal a jeho centr uklidil do branky Matzner – 2:4. Do konce zápasu hosté kontrolovali hru, ale další branku již nepřidali a tak vezou ze Záryb cenné tři body.
V dalším utkání hostí vlašimské „béčko“ v neděli 21. dubna od 17.00 na hřišti Na Lukách mužstvo FK Pšovka Mělník.