Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vložené kolo zavede na náš stadion Jihlavu již zítra!

Vložené 23. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehrají fotbalisté Vlašimi oproti původnímu středečnímu termínu již v úterý. Důvodem je zařazení zápasu do vysílání sportovního programu České televize. Utkání v Kollárově ulici bude zahájeno v úterý 16. dubna od 17:00.

Do dalšího domácího utkání vlašimský celek vstupuje v poměrně dobrém rozpoložení. Po nevýrazném začátku jara dokázal tým v posledních třech zápasech nasbírat tři remízy v těžkých zápasech na půdě Pardubic, proti Hradci Králové a ve Znojmě. Zejména v posledním utkání na půdě Znojma a doma s Hradcem Králové předvedl výběr Ericha Brabce dobrý výkon. Tři body v obou zápasech byly na dosah ruky. “Škoda neproměněných šancí,” shodli se po obou zápasech trenér Erich Brabec a kapitán týmu David Skopec.

Především na půdě Znojma Vlašim byla třem bodům velmi blízko. V prvním poločase bylo na straně středočeského celku k vidění pět brankových šancí, ale nakonec udeřili po přestávce domácí a hosté museli dotahovat. Vyrovnání se povedlo a tři body vzal hostům vynikající brankář. “Je to škoda,” kroutil hlavou po zápase Skopec. “Proti Jihlavě bychom rádi udělali fanouškům radost a dali nějaké góly, aby si užili gólovou radost,” přeje si Skopec.

Zítřejší soupeř Vlašimi je jedním z adeptů na postupové popřípadě barážové pozice. Tým z Vysočiny se svou dosavadní bilancí čtrnácti výher, čtyř remíz a čtyř porážek drží druhou pozici s osmi bodovým náskokem na třetí Hradec a sedmi bodovou ztrátou na vedoucí celek z Českých Budějovic. V dalším utkání tak Jihlava bude chtít umazat náskok prvního týmu, ale do utkání jde s pokorou: Vlašim na jaře odehrála velmi dobré zápasy, z nichž jsme některé viděli na vlastní oči. Potvrdila v nich, že jde o nepříjemné, běhavé a agresivní mužstvo. Hodně se snaží o aktivní presink. Jde o hůře čitelného soupeře, neboť poměrně dost rotuje sestavou,” uvedl před utkáním na klubovém webu asistent trenéra Josef Mucha.

 

Utkání 23. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Jihlavou startuje v úterý 16. dubna v 17:00 na stadionu v Kollárově ulici.