Brožek: Výsledek sice vypadá hrozivě, ale hráčům patří dík

S nadějí na postup jeli do Příbrami fotbalisté Vlašimi, kteří neodehráli v kombinované sestavě podle slov trenéra Miloslava Brožka špatný zápas. “Soupeř hrál od začátku v přesile, což zápas ovlivnilo. Výsledek vypadá jednoznačně, ale naši kluci odehráli dobrý zápas,” pronesl lodivod Vlašimi po utkání.

“V utkání jsme udělali hned devět změn a dali šanci hráčům, kteří v lize nedostávají tolik prostoru. Ovšem to neznamená, že jsme jeli zápas do Příbrami jen tak odehrát. Problémem bylo, že domácí hráli od začátku v přesile. Ať si to každý vysvětlí po svém. Pro nás bylo těžké udržet frustraci některých hráčů na uzdě a snažili se soustředit především na fotbal. Z hlediska organizace a způsobu hry jsme myslím nepředvedli špatný výkon a byli pro domácí konkurence schopni. Bohužel domácím se dařilo proměňovat šance. Po poločase, kdy jsme prohrávali 0:3 jsme zápas nezabalili a ve druhé půli byli lepším týmem. Bohužel šanci jsme proměnili jen jednu. Po utkání jsem hráčům poděkoval za jejich přístup a výkon, který se i přes nepřízeň okolností zlepšil. Především bych vyzdvihl výkon středních záložníků. Nyní se už musíme opět plně soustředit na nedělní utkání proti Sokolovu,” řekl po utkání v Příbrami Miloslav Brožek.