Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Daniel Šmejkal: Čeká nás důležité utkání a my chceme uspět!

Konec podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY už pomalu ale jistě klepe na dveře a fotbalisty FC Sellier & Bellot Vlašim v neděli čeká poslední utkání. Tým od bájné hory Blaník se v něm doma představí proti Prostějovu. “Je to důležité utkání, ve kterém chceme uspět,” říká trenér Daniel Šmejkal. 

Středočeský celek podobně jako drtivá většina druholigových klubů měl nyní k dispozici na přípravu reprezentační přestávku. Vlašimi přišla vhod zvláště po nevydařeném utkání v Jihlavě. A jaká byla reakce realizačního týmu: “Určité věci jsme si ukázali a musím říct, že Jihlava byla prvním týmem, který byl po mém příchodu do Vlašimi jednoznačně lepší,” vrátil se k poslednímu mistrovskému utkání Daniel Šmejkal. “Každopádně je to na větší analýzu a během zimní přestávky, kdy bude více času, na tom musíme ještě zapracovat,” dodal vlašimský stratég po jedné z tréninkových dávek. 

V úterním podvečeru byl vlašimský celek v plné přípravě na poslední utkání. “Čeká nás samozřejmě velmi důležité utkání se zkušeným soupeřem,” podotkl k nedělnímu utkání šéf vlašimské lavičky. “Prostějov má zkušené mužstvo s dvěma nebo třemi mladými hráči, kteří jsou dobře rychlostně vybavení. V poslední době měli dobré výsledky a hráli dobře. My se tedy připravujeme na kompaktní tým, který je zkušený,” předesílá Daniel Šmejkal. “Věříme tomu, že jsme schopni uspět a chceme uspět,” dodává odhodlaně. 

Vlašim sice čeká poslední utkání, ale volno si po nedělním klání hráči ještě neužijí. “Po posledním utkání čeká hráče ještě dvoutýdenní blok tréninků. Následovat bude volno a k zahájení přípravy se sejdeme 6. ledna. Ovšem na to zatím nehledíme a plně se koncentrujeme na nedělní utkání,” uzavřel trenér Vlašimi krátký rozhovor.