Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Daniel Šmejkal: Máme bod a jdeme dál

Domácí utkání se Slavojem Vyšehrad by se dalo nazvat festivalem neproměněných šancí. Vlašim především v prvním poločase zahazovala jednu šanci za druhou. „Utkání bylo pro diváka určitě v tomto směru zajímavé,“ řekl po utkání trenér Šmejkal, který z lavičky sledoval několik šancí, které přímo volali po vstřelení gólu.

Samotný úvod utkání se domácím moc nevydařil, čehož si jistě všiml i domácí kouč. „Do obou poločasů se nám nepodařilo vstoupit zrovna ideálně. V první půli si soupeř vytvořil dvě dobré situace, kdy dokázal zahrozit. My jsme se pak dostali do zápasu a vytvořili si čtyři velké šance a dostali se i do vedení,“ těšilo Daniela Šmejkala hlavičkové zakončení Ladislava Jandy. Ovšem po přestávce přišlo kruté vystřízlivění. „Bohužel nevydařený vstup do druhého poločasu přinesl soupeřovo vyrovnání a nám pak nějakou chvíli trvalo, než jsme se dokázali oklepat,“ pokračoval v hodnocení Šmejkal.

Právě on se svým realizačním týmem poslal na hřiště nové tváře a snažil se změnou rozestavení hru oživit. „Změnili jsme i rozestavení a noví hráči tomu pomohli. V závěru zápasu jsme měli dvě velké šance, kdy jsme mohli dát rozdílovou branku, ale bohužel,“ smutnil šéf vlašimské lavičky při vzpomínce na tutovku Průchy a Diamého. „Nicméně máme bod a pokračujeme dál,“ uzavřel hodnocení utkání Daniel Šmejkal.