Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Daniel Šmejkal: Porážka nás mrzí, ale musíme se koukat dál

Velké těšení na úvodní jarní zápas po jeho konci vystřídalo na straně Vlašimi zklamání. „Samozřejmě nás porážka na domácí půdě hodně mrzí, ale musíme jít dál a soustředit se na další utkání,“ uvedl před středečním tréninkem hlavní trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. 

Nedělní zápas s Táborskem rozhodla jediná branka, na kterou Vlašim bohužel nedokázala zareagovat. „Pokud se vrátíme k nedělnímu utkání, tak byl k vidění klasický první jarní zápas, který vždy bývá ošemetný,“ připomněl na úvod lodivod Vlašimi. „Ta porážka nás samozřejmě mrzí. V prvním poločase bylo na obou stranách několik nepřesností. Táborsko mělo jednu velkou šanci, my jsme tam měli také dvě zajímavé situace, ale musím přiznat, že to z naší strany nebylo optimální,“ připomněl průběh prvního poločasu ze svého pohledu Daniel Šmejkal.

Zlepšení hry přišlo ve druhém poločase, ale gólově se Vlašim prosadit bohužel nedokázala. „Ve druhém poločase to už bylo jiné. Dokázali jsme se dostat do šance, ale bohužel pak přišla hloupá standardka, po které Táborsko dokázalo dostat míč do sítě,“ mrzelo hlavního trenéra Vlašimi, který krátce poté poslal do hry Matěje Juráska. „Naší hře střídání pomohlo. Najednou jsme měli několik šancí, z toho minimálně tři byly gólové. Bohužel ani jedna neskončila brankou a byla z toho těsná porážka,“ dodal k premiérovému utkání jarní části.

V současné době již Vlašim vyhlíží následující utkání na půdě Ústí nad Labem. „Zápas s Táborskem musíme hodit za hlavu a nyní se naplno soustředit na páteční zápas,“ vyhlíží další duel Šmejkal, jehož celek bude čelit soupeři, kterému také jarní premiéra nevyšla podle představ. „Zápas Ústí na Dukle jsme viděli a výsledek trochu zkresluje průběh utkání. Ústí hrálo od 12. minuty o deseti, inkasovalo a to průběh zápasu ovlivnilo. Ústí má kvalitní mužstvo se šikovnými mladými hráči. Na utkání se těšíme a uděláme maximum pro úspěch,“ uzavřel hlavní trenér středočeského celku.