Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Daniel Šmejkal: Soupeř vyhrál zaslouženě, budou změny v sestavě

Úterní dohrávka čtvrtého kola druhé fotbalové ligy mezi Vlašimí a Prostějovem skončila pro domácí celek nelichotivým výsledkem 1:3. „Nutno říci, že Prostějov je kvalitní soupeř a v úterý vyhrál zaslouženě,“ vrátil se k prohranému duelu trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. 

Vlašim v utkání doplatila především na hrubé chyby, které dokázal soupeř potrestat. „S tím musím souhlasit. Ovšem na druhou stranu musím uznat to, že Prostějov je kvalitní mužstvo, což v utkání proti nám ukázal,“ započal hodnocení duelu Daniel Šmejkal. Jeho tým se sice za stavu 0:1 dokázal vrátit do utkání, ale soupeř následně opět dokázal trestat chyby a nakonec vyhrál o dvě branky. „Hosté byli agresivnější a důraznější. My jsme se dokázali vyrovnávací brankou dostat zpět do zápasu, ale poté nás potopily chyby. Musím uznat, že soupeř v úterý vyhrál zaslouženě,“ hodnotil trenér Šmejkal.

Vlašimský lodivod si po utkání vzal v kabině slovo a ke svým hráčům promluvil. „Samozřejmě jsme utkání v kabině rozebírali a hráčům jsem řekl, že k fotbalovosti je potřeba přidat i více důrazu a zdravé agresivity. Nyní nás navíc čekají dva hodně těžké zápasy, ve kterých se dá očekávat, že provedeme určité změny v sestavě,“ podotkl šéf vlašimské lavičky.

Už v neděli Vlašim doma přivítá pražskou Duklu a hned ve středu poté Jihlavu. „Budou to dva těžké zápasy, na které se musíme dobře připravit a pokusíme se určitě získat co největší počet bodů,“ předesílá před těžkým dvojutkáním Daniel Šmejkal.