Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim hostí v neděli Duklu

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí soukolí profesionálních soutěží v České republice a Vlašim, která i přes přestávku odehrála dvě soutěžní utkání, bude v neděli od 13:30 na svém domácím stadionu pražskou Duklu. 

Tým od bájné hory Blaník odehrál v reprezentační pauze dva odložené duely. V prvním utkání se zrodila remíza 3:3 v Třinci a v posledním duelu středočeský celek doma podlehl Prostějovu 1:3. „Poslední zápas s Prostějovem poznamenaly naše hrubé chyby, ale nutno uznat, že soupeř se prezentoval dobře a zvítězil v utkání zaslouženě,“ vrátil se k úterní dohrávce trenér vlašimského celku Daniel Šmejkal, který podle svých slov chystá i změny v sestavě.

Vlašim se aktuálně nachází na devátém místě tabulky se ziskem osmi bodů a tento bodový účet by jistě Daniel Šmejkal se svým týmem rozšířil. „Čekají nás dva těžké zápasy s Duklou a Jihlavou, na které se musíme dobře připravit a pokusíme se určitě získat co největší počet bodů,“ předesílá lodivod Vlašimi.

Nedělní soupeř Vlašimi se po znovuobnovení soutěže představil na domácí půdě, kde přivítal Vysočinu Jihlava. Utkání nakonec nabídlo divokou přestřelku a skončilo nerozhodně za stavu 3:3. „Jsme zklamaní, měli jsme vyhrát. Je to škoda,“ řekl po zápase Lukáš Buchvaldek pro web Dukly Praha. Nedělní soupeř blanických rytířů se tak aktuálně nachází na šesté pozici v tabulce s deseti body na kontě.

Poslední vzájemné utkání Vlašimi a Dukly budí lepší vzpomínky v hráčích středočeského celku. Na jaře letošního roku Vlašim doma favorita z Prahy porazila 2:0. Ovšem při vzpomínce na utkání z podzimu loňského ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se rozjitří tváře hráčům Dukly. Pražský tým vyhrál 4:0.

Kdo se bude radovat v neděli se dozvíme v neděli od 13:30. Utkání pro vás opět budeme vysílat na našem webu v přímém přenosu.