Mládež

Aktuality z mládeže

Dorostenci na Hořovicko přes veškerou snahu nestačili

Fotbalisté mladšího dorostu FC Sellier & Bellot Vlašim ve středu odehráli první utkání o titul krajského přeborníka. Sérii hranou na dvě utkání Vlašim nezačala dobře a na vlastním hřišti podlehla i přes veškerou snahu svému soupeři 0:1.

FC SELLIER & BELLOT Vlašim – FC Hořovicko 0:1 (0:1)

Od úvodu utkání bylo celkem rušno před oběma brankami. Vlašim neměla v zakončení potřebný klid a hosté časti ztroskotali na brankáři Šandovi, který dokázal svůj tým několikrát podržet. Skóre utkání se měnilo až ve 31. minutě, kdy si domácí nepohlídali Macha a ten přesně zakončil. Vlašim inkasovaný gól zaskočil a hosté byli aktivním týmem.

Ve druhém poločase byl cíl Vlašimi jednoznačný – otočit vývoj utkání. Blízko k vyrovnání měl Motyčka, ale jeho pokus zastavila spojnice. Vlašim se i nadále tlačila do zakončení, ale nebylo jí přáno a hosté tak nakonec uhájili hubený náskok až do samého závěru utkání.