Mládež

Aktuality z mládeže

Dorostenci neuspěli ani v odvetě, i tak hodnotí sezónu jako vydařenou

Mladší dorostenci za sebou mají víkendovou odvetu finálového utkání o titul krajského přeborníka. Na půdě Hořovic tým vedený trenérem Váňou prohrál 0:2.

FK Hořovice – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0

Odvetné utkání v Hořovicku probíhalo v podobném duchu jako duel ve Vlašimi. Vlašim si z kraje zápasu vybrala slabší chvilku, když v 5. minutě umožnila soupeři uklidit centrovaný míč do branky. Následně se hosté dokázali dostat zpět do zápasu a vytvořit si převahu na míči a s tím i několik šancí, ale domácí brankář byl nepřekonatelný.

Do druhého poločasu museli hosté udělat kvůli zranění Němce změnit rozestavení. Snaha o vstřelení branky byla evidentní, ale přes domácí dobře organizovanou obranu se nemohli vlašimští hráči dostat. S blížícím se koncem zápasu Vlašim více otevřela hru, což se jí vymstilo, když domácí celek po rychlém brejku pečetil svou výhru druhým gólem.

Sestava Vlašimi: Fialka – Němec (Chvátal), Brýl(Buchta), Macháček, Blažek, Křemen, Zeman, Lalouček (Zvára). Arnolt, Motyčka, Štyx.

Hodnocení trenéra Váni: „Chtěl bych kluky pochválit ne jen za dvoj zápas s Hořovicemi, ale za celou sezónu a za konečné druhé místo v přeboru. Kdyby nám to někdo říkal před sezónou, tak by jsme to brali všemi deseti.“