Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Dorosty mají za sebou derby!

První mistrovské zápasy za sebou mají také celky našeho dorostu. V prvním jarním utkání čekalo na naše mladé hráče derby proti týmům Benešova. Zápasy hrané u našeho rivala dopadly pro modro-bílé barvy dobře! Vlašim si z Benešova odvezla hned čtyři body.

Dorost U19: 

SK Benešov – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 (1:1)

Branky: 12. Brabenec, 66. Kučera – 4. Vinicius, 90+4. Jadamus. ŽK: Rytina, A. Pešek (oba Vlašim).

Sestava Vlašimi: Mejstřík – Dub (81. Pohorský), Jíra, Rytina (70. Jadamus), Franěk, Zvára, Peška, Beránek, J. Pešek, A. Pešek, Vinicius.

Vstup do utkání měli výborný hosté, když se ve 4. minutě prosadil mladík z Brazílie Marcos Vinucius. Na jeho branku však dokázali domácí rychle zareagovat a ve 12. minutě bylo rovnáno. Derby nabídlo sice řadu zajímavých akcí a šancí, ale další změna skóre přišla až v 66. minutě. Bohužel se tentokrát prosadili domácí a Kučera dokonal obrat. V závěru zápasu to již vypadalo na výhru domácího celku, ale v nastaveném čase se k míči dostal Daniel Jadamus a přesnou střelou vyrovnal na konečných 2:2.


Dorost U17:

SK Benešov – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 (0:0)

Branky: 51. Motlíček. ŽK: Bursík – M. Říha, A. Říha, Motlíček, Jadamus. ČK: 84. M. Říha (Vlašim).

Sestava Vlašimi: Tomčala – Benda, M. Říha, Kristl, A. Říha (83. Zeman), J. Pešek (46. Zachoval), Veselý, Motlíček (66. Franěk), Kolman (83. Vesecký), Vlasák (46. Černý), Jadamus.

Zápas mladšího dorostu nabídl vyhrocenější podívanou a rozhodčí udělil hned pět žlutých karet, z toho čtyři pro hráče Vlašimi. Bezbrankový první poločas dával oběma týmům stejně naděje pro ten druhý. Po změně stran se však dokázali poměrně rychle prosadit hosté, když v 51. minutě přesně zacílil Tomáš Motlíček. V závěru zápasu byl vyloučen po druhé žluté kartě Martin Říha. I přes to dokázali vlašimští fotbalisté vedení udržet a slavili tři body.