Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Filip Blecha míří do Slavie!

Fotbalisté Vlašimi ještě nezahájili zimní přípravu, ale v kádru je celkem živo. Již před koncem roku tým ohlásil dvě posily. Nyní je však novinkou odchod záložníka Filipa Blechy, který přestupuje do Slavie Praha. Informaci dnes potvrdil sportovní ředitel Vlašimi. 

Filip Blecha zaznamenal v posledních měsících velký progres. Důkazem toho je jeho podzimní bilance, kdy odehrál v dresu Vlašimi patnáct zápasů a nastřílel osm branek. Nyní se čtyřiadvacetiletý fotbalista přesune natrvalo do pražského Edenu.

„Filip Blecha byl na podzim nejlepším hráčem ve Vlašimi a jedním z nejlepších hráčů druhé ligy. Pro naši strategickou spolupráci s Vlašimí považujeme za důležité, aby její nejlepší hráči měli šanci probojovat se do kádru Slavie. Jedná se tak o důležitý signál pro naše mladé hráče ve Vlašimi. Filip Blecha odjede s A-týmem na soustředění do Portugalska, po kterém se rozhodne o jeho další nejbližší budoucnosti,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek na klubovém webu slavia.cz.

„Filip Blecha je jeden z nejlepších hráčů hráč druhé ligy. Velký zájem o něj byl už v létě a nakonec zde zůstal, což pro nás a pro tým bylo jedině dobře,“ řekl na adresu šikovného záložníka Martin Hyský v nedávném rozhovoru.

„Děkujeme Filipovi za jeho práci, kterou odvedl v našem klubu a přejeme mu v novém angažmá mnoho úspěchů. Přestup do Slavie je pro něj určitě odměnou za jeho povedené výkony z posledních měsíců, kdy se zařadil mezi nejlepší hráče soutěže,“ uvedl k odchodu Blechy sportovní ředitel Jan Jícha.