Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Kanonáda v přípravě, Vlašim – Živanice 7:0

Příjemnou a hlavě gólovou podívanou mají za sebou diváci, kteří v sobotu před polednem zavítali na duel Vlašimi s třetiligovými Živanicemi. Utkaní Vlašim ovládla s přehledem a vysokým rozdílem 7:0.

Vlašim – Živanice 7:0 (3:0)

Branky: 10. a 21. Svoboda, 74. a 81. Horský, 1. John, 52.Smejkal, 59. Suchan.

Sestava Vlašimi: I. poločas: Vágner – Vala, Vilotič, Halinský, Heppner – John, Šimček, Suchan, Smejkal, Rigo – Svoboda. II. poločas: Vágner – Musil, Vilotič, Halinský, Beránek – Janda, Smejkal, Suchan, Křišťan, Zinhasovič – Horský.

Od úvodu utkání měla Vlašim zápas pevně pod kontrolou. Všemu pomohla i velmi rychlá branka, kterou v podstatě ihned po rozehrávce obstaral Solomon John. Vlašim tlačila svého soupeře a svou převahu dokázala vyjádřit i dalšími góly. V poločasové přestávce svítilo na světelné tabuli skóre 3:0 a další dvě nadějné šance gólem neskončili.

Ve druhé polovině zápasu doznaly sestavy obou týmů určitých změn, ale na hřišti se pokračovalo v nastoleném trendu. Vlašim diktovala tempo hry a k vidění byly i další tři branky. Nakonec tak Vlašim dokázala svého soupeře porazit 7:0.