Martin Hašek: Máme za sebou zabíhací týden

Zabíhací týden mají za sebou fotbalisté Vlašimi a po včerejší pohodové výhře 9:1 na třetiligovým celkem SK Jirny nyní na hráče čeká už náročnější část přípravy, ale začínají se objevovat i zajímavý soupeři v přípravě.

Máte za sebou první týden přípravy, jak jej hodnotíte?

Klukům jsme řekli, že ten první týden bude takový zabíhací. Absolvovali jsme testy na FTVS a každý den byl jeden trénink. Měli jsme k dispozici i krytou halu na Strahově, což pro nás bylo určitě plus.

První přípravné utkání máte za sebou. Možná škoda, že jej do jisté míry ovlivnilo nepříznivé počasí…

Počasí určitě nebylo ideální a na těžkém terénu se hráči v počátku zápasu spíše potýkali s terénem a zjišťovali, co si mohou dovolit, ale v druhé polovině prvního poločasu jako kdyby sníh roztál a k vidění byly pohledné akce, které nakonec vyústili v naše poločasové vedení 5:0. Ve druhém poločase se zdálo, že tempo zápasu uvadne, ale opět jsme dokázali ukázat pár hezkých akcí a přidat čtyři branky.

Co čeká na hráče dál?

Určitě již trochu přitvrdíme (úsměv). Samozřejmě budeme přidávat na intenzitě tréninků a v dalším týdnu náš čekají dva zajímavé zápasy s prvoligovou Duklou a juniorkou Slavie.