Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Michal Vrána: Hned na hřišti jsem věděl, že to není OK

Poslední ligový zápas s Třincem (1:0) měl pro ofenzivně laděného záložníka Vlašimi Michala Vránu nedobrý konec. „Šel jsem v závěru utkání do sprintu a cítil jsem zatažení ve svalu. Hned jsem věděl, že to není ok,“ řekl v rozhovoru, ve kterém mimo jiné prozradil, jaký recept bude platit na nedělního soupeře z Líšně. „Už jsem začal s tréninkem a uvidíme do neděle, co mi sval dovolí,“ dodal s úsměvem dobře naladěný fotbalista.

Michale v utkání s Třincem jsi nakonec hřiště opouštěl s bolestivým výrazem ve tváři. Co se na hrací ploše přihodilo?

Byla tuším osmdesátá minuta a já šel do sprintu, následně jsem ucítil zatažení ve svalu a věděl jsem, že se nejedná o křeč a dál to nepůjde. Proto jsem musel střídat. Vyšetření nakonec ukázalo natažený sval.

Proto jsi chyběl v sestavě na pohárové utkání proti Jablonci. Bylo to velké zklamání, že jsi do utkání nemohl naskočit?

Mrzelo mě to hodně, to přiznávám. Těšil jsem se na ten zápas jako všichni kluci v kabině. Ale rozhodně nevěším hlavu. Věřím, že takové zápasy proti TOP týmům jako je Jablonec, si zahraji ještě v budoucnu.

Zápas jsi ale jistě sledoval. Co jsi říkal na to, jak si vedli tvoji spoluhráči?

Ano, zápas jsem sledoval a musím říct, že se hrálo na těžkém terénu. Kluci bojovali. Bylo tam hodně nepřesností, ale myslím, že proti tak zkušenému celku, předvedli dobrý a druhý poločas odhodlaný výkon, kdy zápas ještě zdramatizovali.

Vynechal jsi i utkání v Prostějově, kde se povedlo vyhrát 5:3 a Vlašim je tři zápasy v řadě neporažena, což se projevilo i v tabulce…

Prostějov je silné mužstvo a my jsme je dokázali porazit hokejovým výsledkem a získat tři body. Z toho pohledu panuje velká spokojenost. Jsem moc rád, že to kluci zvládli a série je dobrá. V kabině jsme si před sezónou řekli, že chceme hrát nahoře v tabulce, což chceme splnit a v tuto chvíli se nám to i daří. Máme před sebou ještě dost zápasů, ve kterých budeme chtít vždy bodovat!

Už jsi se zapojil i do tréninku, takže držíme palce, aby bylo všechno v pořádku. Na závěr se zeptám na nedělní zápas s Líšní. Jaký zápas čekáš a co by mohlo na soupeře platit?

Líšeň je velkým překvapením tohohle ročníku druhé ligy. Upřímně jsem to nečekal, že budou bojovat o první místo, ale předvádí dobrý a účinný fotbal. Co by na ně mohlo platit? Musíme dát víc gólů než oni. Pak budeme všichni spokojení. (směje se)

Hlavní partneři vlašimského fotbalu: