Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Miloslav Brožek: Ve druhém poločase jsme si koledovali

Poprvé po patnácti měsících na lavičce Vlašimi nestál trenér Martin Hašek a tým do mistrovského utkání s Opavou vedla dvojice Miloslav Brožek – Vladimír Kout. Po prvním poločase mohli být oba spokojeni, ale po konečném hvizdu zavládlo zklamání. „Hráli jsme pasivně a soupeř nás potrestal,“ komentoval nepovedený závěr utkání Miloslav Brožek.

Závěr se týmu Vlašimi skutečně nevydařil podle představ, když během posledních deseti minut dvakrát inkasoval. „Od nějeké 65. minuty jsme si koledovali o vyrovnání. Hráli jsme pasivně a soupeř nás potrestal,“ kroutil hlavou hned po skončení utkání Miloslav Brožek. Ovšem začátek zápasu tak špatně nevypadal. Vlašim byla aktivní a před koncem první půle šla do vedení. „V prvním poločase jsme hráli velmi aktivně a byli jsme lepším týmem. Kluci hráli přesně to, co jsme chtěli,“ byl spokojen Brožek s první polovinou utkání.

Po vydařené první půli mohli být tedy všichni spokojeni, ale dění ve druhém poločase přineslo obrat. Opava přitlačila domácí tým na jeho polovině. „Ve druhém poločase jsme nepochopitelně hráli pasivně a Opava nás zatlačila. Snažili jsme se o brejky, ale neřešili jsme je ideálně. Bohužel přišel závěr utkání a naše porážka, což nás samozřejmě hodně mrzí,“ uvedl zklamaný Miloslav Brožek, který převzal se svým kolegou Vladimírem Koutem tým v úterý po odchodu trenéra Haška. „Příprava před utkáním probíhal standardně snad jen kromě toho,že odchod Martina Haška měli kluci v hlavách, ale myslím si, že na výkon v dnešním utkání to nemělo vliv,“ dodal Brožek s tím, že jméno nového trenéra by se fanoušci a hráči měli dozvědět po neděli.