Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim přivítá Oaavu

Další soupeř ze Slezska čeká na Vlašim. Zítra od 16:30 se na vlašimském stadionu představí SFC Opava. Domácí tým půjde do utkání bez hlavního trenéra Martina Haška, který odešel trénovat do pražských Bohemians. Tým tedy do utkání povede trenérské duo Miloslav Brožek – Vladimír Kout.

V minulém kole se Vlašim rovněž utkala ze soupeřem ze Slezska. V neděli odehrála zápas na půdě ostravského Baníku, kde prohrála 0:2. “ „Chtěli jsme v utkání získat body a měli jsme na to. Vypracovali jsme si řadu šancí, ale bohužel fotbal se hraje na góly a v tomto ohledu byl Baník produktivnější,“ hodnotil utkání Martin Hašek, který již tehdy věděl o zájmu prvoligového klubu Bohemians Praha 1905. „Cestou do Ostravy mi volal trenér Koubek a řekl, že mě budou z Bohemky kontaktovat,“ odtajnil Hašek s tím, že neměl moc na výběr. Bohemka potřebovala trenéra hned a já chtěl až od léta. Ale nakonec jsem měl na výběr buď hned, nebo vůbec,“ dodal.

Vlašim tedy přišla o svého dosavadního trenéra v týdnu před utkáním proti Opavě, kde by vlašimský celek jistě rád bodoval a udělal radost svým fanouškům. Tým si na starost vzala dosavadní dvojice asistentů – Vladimír Kout a Miloslav Brožek. „Vedení je v zahraničí, proto jsme zvolili tento postup,“ komentoval situaci Brožek, který chce tým maximálně připravit a připsat si zítra do tabulky tři body.

Právě po posledním prohraném utkání a souhře ostatních výsledků se Vlašim v tabulce mírně propadla. Páté místo vyměnil středočeský celek za šesté. Zítřejší soupeř Vlašimi je na tom o poznání lépe. SFC Opava prožívá celkem vydařenou sezónu a aktuálně okupuje třetí příčku tabulky. I když poslední dva týdny znamenaly pro tým vedený trenérem Skuhravým dvě porážky. Nejprve Opava prohrála doma s Ostravou 0:1 a v minulém kole loupili v opavském stadionu fotbalisté Pardubic.