Mládež

Aktuality z mládeže

Mládež: Mladšímu dorostu se dařilo, přípravka U7 ovládla turnaj

Nejen A-tým má za sebou několik přípravných utkání. Své přípravné zápasy mají za sebou i dorostenci a vlašimská přípravka U7 dokonce hostila ve vlašimské hale Fotbalový turnaj nadějí.

Přípravné zápasy mladšího dorostu:

FK Viktoria Žižkov – FC Graffin Vlašim 0:3

Branky Vlašimi: Zeman, Motyčka, Buchta

Sestava Vlašimi: Šanda – Blažek, Brýl, Rut, Macháček, Arnolt, Zeman, Vender, Motyčka, Buchta. Střídali: Zamrzla, Lalouček, Turek.

Trenér Jaroslav Váňa k utkání: „Na zasněženém terénu v Horních Měcholupech jsme odehráli dobré utkání a po brankách Zemana, Motyčky a Buchty jsme vyhráli první přípravné utkání s kvalitném soupeřem.“

FC Graffin Vlašim – ABC Braník 6:5

Branky Vlašimi: 2x Zamrzla, 2x Lalouček, Arnolt, Rut.

Sestava Vlašimi: Šanda – Macháček, Martinák, Vender, Arnolt, Zeman, Lalouček, Štyx, Buchta. Střídal: Zamrzla.

Trenér Jaroslav Váňa k utkání: „Po prvním poločase jsme prohrávali 1:2, ale ve druhém poločase se nám dařilo a za stálého sněžení a šancích na obou sranách jsme nakonec dokázali vývoj utkání otočit na naší stranu a vyhrát 6:5.“

FOTBALOVÝ TURNAJ NADĚJÍ VLAŠIM 2016

V sobotu 23. ledna se uskutečnil ve sportovní hale ve Sporthotelu ve Vlašimi Fotbalový turnaj nadějí, určený pro děti narozené v roce 2009 a mladší. Turnaje se kromě domácího týmu FC Graffin Vlašim zúčastnily týmy SK Benešov, SK Votice, SK Slavia Praha, FC MAS Táborsko a FK Kolín. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým, na jeden poločas v délce 15-ti minut.

Vlašimští fotbalisté prošli turnajem bez ztráty bodu a zcela po zásluze si z turnaje odnesli zlaté medaile.

6. FC MAS Táborsko

Sestava Vlašimi: Tadeáš Štěpina, Jakub Chalupa, Ladislav Miko, Jan Filip, Lukáš Štauber, Tomáš Hanuš, Jiří Matějka, Daniel Šípek a Zdeněk Pěkný.

Jak se už stává tradicí, nejlepším brankářem turnaje byl opět zvolen Tadeáš Štěpina. Nutno podotknout, že do posledního kola bojovali o vyhlášení nejlepším střelcem turnaje Honza Filip s Lukášem Štauberem, kteří se nakonec se 6-ti brankami umístili společně na druhém místě.

Tým FC Graffin Vlašim U7 by chtěl poděkovat rodičům za povzbuzování během zápasů, Lucce a Láďovi Štěpinovým za zřízení a provoz kiosku a v neposlední řadě Městskému domu dětí a mládeže Vlašim ( Domeček ), bez jehož podpory by turnaj neproběhl.