Mládež

Aktuality z mládeže

První místo přípravky U7 na turnaji v Benešově!

V sobotu 14. listopadu se vlašimská přípravka U7 zúčastnila halového turnaje S-centrum cup v Benešově, pořádaného pro děti ročníku 2009.

Turnaje se zúčastnily týmy SK Benešov, TJ Tatran Kamenný Přívoz, AC Sparta Praha bílý tým, AC Sparta Praha rudý tým, FK Viktoria Žižkov a FC Graffin Vlašim.

Hrálo se na umělé trávě v počtu 4 + 1 systémem každý s každým. Hrací doba byla 1 x 20 minut.

Úvodní zápas turnaje nabídl okresní derby, ve kterém se kluci z Vlašimi utkali s domácím Benešovem. Utkání vyznělo ve prospěch Vlašimi v poměru 5:2. Ve svém druhém zápase porazili kluci těsně bílý tým Sparty Praha 3:2. Následně kluci z pod Blaníka podlehli, i přes množství svých šancí, týmu z Kamenného Přívozu v poměru 1:3. V dalším zápase už ale opět naskočili na vítěznou vlnu a nejprve zvítězili vysoko 5:1 nad týmem Viktorky Žižkov a v posledním svém zápase na turnaji porazili za bouřlivé atmosféry, o kterou se postarali rodiče kluků z obou týmů, rudý tým Sparty Praha 3:0.

Pořadí týmů:

  1. FC Graffin Vlašim
  2. AC Sparta Praha bílý tým
  3. SK Benešov
  4. TJ Tatran Kamenný Přívoz
  5. AC Sparta Praha rudý tým
  6. FK Viktoria Žižkov

Úspěchem Vlašimi skončilo také vyhlášení individuálních cen, kdy jako nejlepšího brankáře turnaje zvolili organizátoři zcela zaslouženě Tadeáše Štěpinu. Oceněni byli také rodiče vlašimských a sparťanských kluků za fandění během zápasů, za což by jim chtěl celý tým FC Graffin Vlašim poděkovat.

Sestava Vlašimi: Tadeáš Štěpina, Jakub Chalupa, Daniel Martínek, Marek Brabenec, Lukáš Štauber, Tomáš Hanuš, Ladislav Miko, Daniel Šípek a Jiří Matějka.

Trenéři: Martin Lapáček a Petr Štětina.