Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Náročný program mají za sebou hráči přípravky U11

V sobotu 6. října odehrál tým FC Sellier & Bellot Vlašim – U11 další turnaj „minirepubliky přípravek ročníku 2008 “. Turnaj se hrál ve Vlašimi na UMT v areálu Na Lukách. Výkon vlašimského celku na turnaji ovlivnil náročný program posledních dnů a také několik absencí v týmu. I i přes to se hráčům Vlašimi povedlo odehrát turnaj výborně.

Kromě domácího celku se turnaje se dále účastnily týmy JFA České Budějovice, TJ Hradiště, FC Písek, FC MAS Táborsko,TJ Hodonín. Turnaj byl hrán systémem 7+1 s hrací dobou 1×25 minut . Výkon  domácích na tomto turnaji byl zčásti ovlivněn tím, že hráči museli ráno před turnajem odehrát těžké mistrovské utkání na půdě vedoucího týmu soutěže družstva Pravonína/Kondrace, které hráčům vzalo hodně sil a k tomu ještě přibyly tři omluvenky kvůli nemoci. I přesto se s tím kluci celkem dobře vypořádali a dosáhli dobrých výsledků. V závěrečných zápasech již domácí fyzicky ztráceli a ve třinácti hráčích odehráli celkem 185 minut, za což patří pro kluky velká pochvala.

Výsledky:
Vlašim – JFA Č. Budějovice 2:0 (branky Vlašimi: Motyčka, Dub M.)
Vlašim – Táborsko 1:3 (Krucký)
Vlašim – Hodonín 1:1 (Růžička)
Vlašim – Hradiště 3:1 (Slabý, Motyčka, Dub Josef)
Vlašim – Písek 2:2 (Krucký, Slabý)
Sestava Vlašimi: Šnaidr – Kohout, Kolman, Maršíček, Dub Marek, Krucký, Motyčka, Slabý, Budil, Růžička, Dub Josef, Muller, Král- trenéři Michal Kolman a Miroslav Dub.