Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Nejhorší výkon od mého příchodu do Vlašimi, zuřil Erich Brabec

Velká nespokojenost panovala po středečním utkání na lavičce Vlašimi. Po závěrečném hvizdu trenér Erich Brabec jen nevěřícně kroutil hlavou. „Byl to nejhorší výkon od mého příchodu do Vlašimi,“ nebral si servítek trenér Vlašimi. Po nevýrazném výkonu jeho tým podlehl doma Třinci 0:3 a nedokázal navázat na předchozí úspěchy. 

Když ve třetí minutě skóroval Janošík a poslal Třinec do vedení, nikdo neočekával, že hosté nakonec vyhrají pohodlně o tři branky. Domácí sice dokázali několikrát zahrozit, ale Adamuška neměl větší potíže s udržením čistého konta. „Výsledkově a herně se jednalo o nepovedené utkání,“ hlesl při vzpomínce na středeční duel Erich Brabec, který v kritice pokračoval i dále. Výkon byl bezkrevný a byl asi nejhorší za dobu co jsem ve Vlašimi a je úplně jedno, kdo do zápasu nastoupil a jestli nám někdo chyběl pro karty nebo zranění. Hráči, kteří do utkání nastoupili, neukázali svou kvalitu a nepodařilo se nám být nebezpečným soupeřem a navíc přišly i individuální chyby. Prohráváme a vyhráváme všichni jako tým,“ nehledal výmluvy šéf lavičky FC Sellier & Bellot Vlašim. Takhle se nemůžeme prezentovat na domácím stadionu před vlastními fanoušky,“ dodal.

Den po skončení zápasu naordinoval trenér Erich Brabec svým svěřencům zajímavou terapii. Reakcí na takto nepovedený výkon bylo to, že jsem včera celému týmu pustil záznam zápasu, aby se hráči viděli na vlastní oči a vzali si z toho poučení,“ prozradil bývalý ligový obránce s tím, že hráči při pohledu na svůj výkon sami vyhodnocovali chyby a nedostatky. 

Ovšem mnoho času na oklepání se z domácí porážky Vlašim nemá. Již v sobotu totiž zajíždí na horkou půdu Chrudimi, která se pere o záchranu. „Možná je pro nás lepší, že zápas hrajeme hned v sobotu. Můžeme tak hned odpovědět na náš špatný výkon,“ podotkl Erich Brabec a prozradil, že k změnám v sestavě určitě dojde. „Vše se samozřejmě bude odvíjet od zdravotního stavu kádru, ale ke změnám v sestavě jistě dojde. Ještě budeme zvažovat v jakém rozestavení nastoupíme a čím bychom mohli soupeře překvapit,“ přemítá před sobotním utkání vlašimský lodivod.

Do konce letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zbývají tři zápasy a v nich chce tým Vlašimi podle slov svého trenéra atakovat osmou příčku. „Víte, ještě před utkáním s Třincem jsem pomýšlel na to, že bychom mohli útočit na sedmé místo, ale nyní to bude boj o osmou příčku. Ovšem nejprve musíme změnit náš přístup, protože v zápasech proti Chrudimi a Žižkovu nám soupeř rozhodně nic nedaruje,“ předeslal kouč aktuálně desáté Vlašimi.