Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Nejmladší přípravka v plném tréninku

Krom hráčů A-týmu jsou v plném tréninkovém procesu i naši nejmladší fotbalisté v kategorii U8. Tým vede trenér Jiří Petrů, který nám poskytl informace o prvních dnech přípravy a nastínil další program jeho svěřenců. 
Tréninkový proces zahájili nejmladší naděje vlašimské kopané již 9. ledna prvním společným tréninkem. „Na prvním tréninku se nám sešlo celkem 21 hráčů a hráček. Za což jsme rádi, protože konec roku se nesl v duchu velké marodky. V průběhu ledna a února budeme trénovat dvakrát týdně. Budeme se snažit chodit co nejvíce na umělou trávu, ale při nepříznivém počasí máme domluvenou halu. Během zimy čeká na kluky a holky několik zápasů a turnajů. Utkáme se s týmy z okolí, ale například i s pražskou Slávií,“ uvedl na úvod trenér přípravky Jiří Petrů.
Přípravka má za sebou i první přípravné utkání. „Zápas jsem odehráli o minulém víkendu. Zajížděli jsme do Zruče nad Sázavou. Z původně plánovaného zápasu na umělé trávě jsme nakonec kvůli počasí museli vzít za vděk hale, kde na hráče čekali dvě hřiště. Jedno v systému 3+0 pro naše nejmladší a druhé 4+1 pro starší. K vidění bylo mnoho kliček, zakončení a dětského nadšení, takže utkání splnilo svůj účel,“ přiblížil na závěr Jiří Petrů.
Plán zápasů: 
22.1.2023    SK Slavia Praha      4+1
28.1.2023    Dolní Kralovice        4+1
29.1.2023    Mladá Vožice           3+0
5.2.2023      Zruč nad Sázavou   4+1
18.2.2023    Mladá Vožice           3+0
18.3.2023    Benešov, Čáslav    4+1
Kompletní informace o týmu přípravky najdete také na jejich webu – ZDE.