Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Stará garda opět vítězně

I druhé utkání v rámci turnaje v Újezdu u Průhonic přineslo hráčům vlašimské staré gardy výhru. Tentokrát si družina vedená trenérem Františkem Kocurou poradila se Škvorcem 7:3.

Vlašim – Škvorec 7:3 (3:3)

Ve druhém utkání turnaje se prostřídala vlašimská sestava a pod dohledem manažera týmu Jaroslava Smažíka a účasti dalších dvou legend vlašimské kopané – Zdeňka Průchy a Jaroslava Borkovce, odehrála první poločas s remízou 3:3. Proto o přestávce trenér Kocura nabádal své hráče především k přesnější hře a trpělivosti na míči.

Rady zkušeného trenéra dokázali hráči náležitě zúročit v průběhu druhého poločasu. Svému soupeři nastříleli celkem čtyři branky a ani jednou neinkasovali. Hráči v modrých dresech tak mohli slavit konečnou výhru 7:3. Všem, kdo se zúčastnili, samozřejmě patří poděkování za vzornou reprezentaci našeho klubu.