Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Po reprezentační přestávce míří Vlašim do Třince

Až na půdu dalekého Třince budou v nadcházejícím utkání třetího kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže zajíždět hráči FC Sellier & Bellot Vlašim. Na stadionu Rudolfa Labaje se blaničtí rytíři představí v sobotu od 17:00. 

Během reprezentační přestávky se Vlašim zaměřila především na tréninkové jednotky. „Budeme chtít trochu dohnat zkrácenou letní přípravu a kvalitně se připravit na další zápasy,“ sdělil trenér Vlašimi Daniel Šmejkal, který by v Třinci ráda navázal na povedené utkání s Ústím nad Labem, kde Vlašim jasně dominovala a nakonec zvítězila 5:2.

Vlašim zatím v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ve dvou zápasech získala tři body za zmíněnou výhru 5:2 nad severočeským týmem z Ústí nad Labem. V premiérovém utkání letošní sezóny středočeský celek podlehl těsně Hradci Králové 0:1.

Na poslední výjezdy na třinecký stadion mají hráči Vlašimi dobré vzpomínky. Z posledních čtyř utkání na stadionu Rudolfa Labaje vyšel vlašimský celek třikrát vítězně a jednou hrál remízu.

Zítřejší soupeř z Třince v letošním ročníku zatím nebodoval. V prvním utkání zaskočilo svěřence Svatopluka Habance na domácí půdě Blansko. Naprázdno vyšel Třinec i ve Varnsdorfu.

Kdo bude šťastnějším týmem se dozvíme v sobotu od 17:00.