Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Po utkání byl Petr Havlíček spokojený

Spokojeností zářil po včerejším utkání nový trenér Vlašimi Petr Havlíček, který ve svém premiérovém utkání dovedl svůj tým k výhře 4:0 nad posledním Prostějovem. „Jsem rád, že se premiéra přinesla tři body a ještě k tomu vysokým výsledkem,“ byl spokojený po konečném hvizdu třiatřicetiletý trenér.

Vlašim rozdělila své střelecké hody do obou poločasů rovnoměrně. „Pokud bychom byli produktivní mohlo utkání skončit 8:2,“ řekl s mírnou nadsázkou trenér Vlašimi s odkazem na několik neproměněných šancí na obou stranách. I přes vysokou výhru a řadu dalších šancí byl Petr Havlíček i kritický. „V utkání byly fáze, se kterými spokojený být nemohu a na tom musíme zapracovat,“ uvedl trenér, který z tribuny mohl zaslechnout několik rad od přítomných fanoušků především o hře směrem dopředu. „Je pravda, že někdy byly naše zpětné přihrávky zbytečné,“ dal částečně za pravdu fanouškům z tribuny Havlíček. „Nároční diváci jsou všude, nejen ve Vlašimi,“ dodal.

Blanické rytíře čeká v nadcházejícím týdnu náročný program, když odehrají středeční utkání v Pardubicích a následně sobotní duel před televizními kamerami. „Zápasy na hřišti Pardubic byly vždy těžké, takže se musíme dobře připravit a proti Varnsdorfu bychom rádi zopakovali výkon jako proti Prostějovu,“ uzavřel trenér Havlíček.