Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Podzim uzavře Vlašim proti Karviné

Poslední zápas podzimní části letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají před sebou hráči FC Sellier & Bellot Vlašim. Na svém stadionu budou v neděli od 14:00 hostit exligový tým z Karviné. 

Do posledního utkání podzimní části jde Vlašim v celkem dobré formě. Tým Martina Hyského v posledních pěti zápasech neprohrál a nasbíral dvě výhry a tři remízy. Poslední body si připsal středočeský celek po výhře 2:0 na půdě Chrudimi, kde se trefil Jan Suchan a po něm ještě Solomon John.

Po získaných devíti bodech v posledních pěti zápasech se Vlašim v tabulce posunula na patnáctou pozici a na soupeře, kteří se pohybují nad sestupovými pozicemi ztrácejí dva body. Pouze o bod víc ztrácí Vlašim desátou příčku tabulky. S podzimem by se tak Vlašim ráda loučila před domácím publikem vítězně.

Tým z Karviné je po patnácti odehraných zápasech na čtvrté pozici a svůj boj o návrat do nejvyšší soutěže má i nadále na dosah. Na první příčku zaručující přímý postup ztrácí tým trenéra Hejduška pět bodů na barážové pozice tři respektive jeden bod.

První vzájemný duel odehráli nedělní soupeři v rámci 2. kola na stadionu v Karviné. Vlašim v něm dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání a po dvou zásazích Jana Suchana vedla proti oslabenému soupeři 2:1. Nakonec však vedené středočeský tým neudržel a podlehl svému soupeři 2:3. Svému soupeři mají tedy vlašimští určitě co vracet.

Utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Karvinou startuje v neděli 13. listopadu na stadionu v Kollárově ulici ve 14:00.