Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Poslední utkání odehraje dnes Vlašim v Třinci od 15:00

Poslední utkání letošního ročníku druhé nejvyšší soutěže odehrají dnes hráči Vlašimi, kteří v Třinci nastoupí od 15:00 k dohrávce odloženého utkání 24. kola. Oba celky mohou bodovým ziskem zamíchat konečným pořadím v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Vlašim má před dnešní dohrávkou lepší výchozí pozici. Aktuálně se středočeský celek nachází na jedenácté příčce a v případě plného bodového zisku se může posunout až na místo osmé. „Jedeme odehrát mistrovské utkání, kde budeme chtít vylepšit svou pozici v konečné tabulce,“ zní jasný vzkaz z vlašimské kabiny před odjezdem k utkání v dalekém Třinci.

Třinecký celek aktuálně drží třináctou pozici a v případě úspěchu se díky lepšímu vzájemnému měření sil posune před Vlašim, která by tak klesla na pozici s pořadový číslem dvanáct. „Uděláme všechno pro to, abychom vyhráli. Jaro už nezachráníme, měli jsme o něm úplně jiné představy, přesto chceme páteční zápas zvládnout,“ zaznělo z úst trenéra Třince Svatopluka Habance v rozhovoru pro klubový web.

Oba celky tedy budou chtít bodovat a vylepšit si konečné umístění v letošním ročníku druhé ligy. O tom, kdo na tom bude nakonec lépe, se rozhodne dnes od 15:00 na třineckém fotbalovém stadionu.